Zamknij

"M jak miłość", odcinek 1592: morderstwo w serialu? Dawid szykuje podłą zemstę

05.05.2021 12:01
M jak miłość
fot. Agencja SE/East News

"M jak miłość" w najbliższych tygodniach ponownie zaskoczy widzów. Tym razem za sprawą wątku Dawida i Basi Rogowskiej. Chłopak szykuje krwawą zemstę na rodzicach. Co się wydarzy w 1592. epizodzie? Zdradzamy poniżej szczegóły.

"M jak miłość", odcinek 1592: morderstwo w serialu? Dawid szykuje podłą zemstę. Widzowie z wypiekami na twarzy przyglądają się wątkowi Dawida (Iwo Wiciński) i Basi Rogowskiej (Karina Woźniak). Nie budzi on pozytywnych emocji, a scenarzyści serialu postanowili pójść o krok dalej. Czy Dawid dokona strasznej zbrodni? Dlaczego będzie wściekły na rodziców? Poniżej podajemy szczegóły.

Zobacz także:  "M jak miłość": jedna z największych gwiazd produkcji wraca do serialu

"M jak miłość", odcinek 1592: morderstwo w serialu? Dawid szykuje podłą zemstę

"M jak miłość" jest serialem, który pojawia się na antenie Telewizji Polskiej od ponad 20 lat. Wraz z upływem czasu produkcji przybywa fanów. W 1592. odcinku serialu Dawid odkryje tajemnicę rodziców. Chłopak nie będzie w stanie znieść, że najbliżsi okłamywali go przez całe życie. Wszystko zacznie się od tego, że Dawid sprowadzi do domu 12-letnią córkę Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Artura (Robert Moskwa). 

Basia upije się i za namową Dawida wypali skręta. Świadkami tej sytuacji będą Olga (Małgorzata Lewińska) oraz Mariusz (Tomasz Lulek). Mężczyzna wpadnie w szał i wyzna, że chłopak nie jest jego biologicznym synem. Dlaczego rodzice ukrywali przed nim prawdę? Olga od wielu lat boi się swojego syna i jego impulsywnego zachowania. Rogowski, gdy zobaczy córkę, zabroni jej spotykania się z młodym Jaszewskim. 

Dawid zaplanuje okrutną zemstę, w którą wciągnie zakochaną w nim Basię. Jak ostatecznie skończy się ten wątek? Dowiemy się w 1592. epizodzie "M jak miłość".

"M jak miłość", odcinek 1592: gdzie i kiedy oglądać?

1592. odcinek serialu "M jak miłość" będzie można zobaczyć w poniedziałek 24 maja 2021 roku o godzinie 20.55 na antenie TVP2.

Zobacz także:  Była gwiazdą "M jak miłość". Wypadek zniszczył karierę Moniki Obary. Czym się obecnie zajmuje?

RadioZET.pl/Superseriale.se.pl