Zamknij

"M jak miłość", odcinek 1601: Basia wyzna prawdę babci i ucieknie z domu

22.09.2021 15:23
M jak miłość
fot. Materiały prasowe TVP

Scenarzyści "M jak miłość" przygotowali dla widzów kolejne zaskakujące wątki. Tym razem nastoletnia Basia odwiedzi swoją babcię, a w rozmowie wyzna jej prawdę o tym, co czuje do Dawida. Co więcej, jej ukochany będzie miał niecny plan. Co się wydarzy w 1601. odcinku serialu? 

"M jak miłość", odcinek 1601: Basia (Karina Woźniak) wyzna prawdę babci i ucieknie z domu. Wszystko to wydarzy się pod wpływem Dawida. Nastolatka odwiedzi babcię (Teresa Lipowska) i opowie jej o swoich uczuciach. Seniorka rodu Mostowiak nie spodziewa się, że to początek wielkich kłopotów.

Zobacz także:  "M jak miłość": mroczna przeszłość Majki. Co działo się z bohaterką?

"M jak miłość", odcinek 1601: Basia wyzna prawdę babci i ucieknie z domu

W nowym odcinku "M jak miłość" Basia odwiedzi babcię przed wyjazdem do Warszawy. Wyzna Mostowiakowej, że jest bardzo zakochana w Dawidzie i nie wyobraża sobie bez niego życia. Powie nawet seniorce rodu, że chłopak w przyszłości na pewno zostanie jej mężem. Dziewczyna będzie też opowiadać o wycieczce, w której ma wziąć udział cała szkoła.

Okazuje się, że w tym samym czasie Dawid opracuje plan, co zrobić, by zostać sam na sam z Basią. Dawid uzna, że to takie proste - wystarczą sfałszowane podpisy rodziców i niewinne kłamstwo. Czy młodzi wpadną w tarapaty? Przekonamy się już niedługo.

"M jak miłość", odcinek 1601: kiedy i gdzie oglądać?

1601. odcinek serialu "M jak miłość" zostanie wyemitowany w poniedziałek, 27 września 2021 roku o godzinie 20.55 na TVP2.

Zobacz także:  "M jak miłość": Barbara Kurdej-Szatan odchodzi z serialu? Aktorka skomentowała pogłoski