Zamknij

M jak miłość po wakacjach: Aneta będzie w ciąży. A jedna postać mocno namiesza

Roksana Orlicka
02.06.2020 16:17
M jak miłość po wakacjach co się wydarzy w serialu
fot. YouTube/Kulisy serialu "M jak miłość"

„M jak miłość” to jeden z najbardziej ulubionych seriali Polaków. Obecnie produkcja nie jest emitowana ze względu na wakacyjną przerwę. Wiemy, co się wydarzy w serialu, gdy ten pojawi się w jesiennej ramówce. Zdradzamy poniżej.

M jak miłość po wakacjach: Aneta będzie w ciąży. A jedna postać mocno namiesza. Serial „M jak miłość” nie przestaje zaskakiwać widzów, jeśli chodzi o wątki. Okazuje się, że w najnowszych epizodach wiele się wydarzy. Co prawda, fani serialu muszą poczekać na kolejne odcinki aż do września.

Po wakacjach dowiemy się między innymi, że Aneta (Ilona Janyst) będzie się spodziewać dziecka. Rozwiąże się także wątek Olka (Maurycy Popiel). Co jeszcze się wydarzy w „M jak miłość”? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także: Kultowy serial TVN wraca na antenę? W obsadzie Paweł Wilczak 

M jak miłość po wakacjach: Aneta będzie w ciąży. Pojawi się też nowa postać

W „M jak miłość” po wakacjach dowiemy się, że Olek (Maurycy Popiel) i Aneta (Ilona Janyst) zostaną rodzicami. W serialu pojawi się także nowa postać, będzie to matka Iwony. Jak podaje „Tele Tydzień” - wiadomo już, że wcieli się w nią Hanna Śleszyńska. Aktorka znana między innymi z seriali "Daleko od noszy" czy "Rodzina zastępcza".

Okazuje się, że kobieta sporo namiesza w życiu bohaterów. Nie jest typową troskliwą matką, a wręcz przeciwnie – wpycha nos w nieswoje sprawy i jest niezwykle wścibska. Aneta nie będzie miała łatwo.

Co się jeszcze wydarzy w "M jak miłość"? Wiele wskazuje też na to, że Olek zostanie uniewinniony i zostanie zwolniony do domu. Jak to będzie? Dowiemy się w nowych odcinkach „M jak miłość” po wakacjach.

Zobacz także: Więzień miłości: jak na co dzień wygląda aktorka, która wciela się w Zehrę? 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/RO