Zamknij

M jak miłość po wakacjach: Joasia będzie w ciąży z Leszkiem? Sławek Uniatowski skomentował

22.06.2020 14:26
Kadr z serialu "M jak miłość"
fot. YouTube/TVP VOD

"M jak miłość" nie jest obecnie emitowane w Telewizji Polskiej ze względu na przerwę wakacyjną. Powoli są ujawniane wątki, które widzowie zobaczą jesienią. Co się wydarzy w życiu Joasi? Sławek Uniatowski zdradził, jak potoczą się losy jego serialowej ukochanej.

M jak miłość po wakacjach: Joasia będzie w ciąży z Leszkiem? Sławek Uniatowski wypowiedział się na temat przyszłości swojego bohatera. A jest ona ściśle powiązana z Joasią (Barbara Kurdej-Szatan). Wiadomo już, że Asia będzie w ciąży. Widzowie nie wiedzą jednak, kto jest ojcem jej dziecka. Wiele wskazuje na to, że scenarzyści przygotowali rozbudowany wątek i można liczyć na elementy zaskoczenia.

Jak potoczą się losy Joasi? Którego mężczyznę wybierze? Odpowiadamy poniżej.

Zobacz także:  M jak miłość po wakacjach: Magda i Andrzej zostaną rodzicami? Anna Mucha zdradziła szczegóły 

M jak miłość po wakacjach: Joasia będzie w ciąży z Leszkiem? Sławek Uniatowski odpowiada

"M jak miłość' wróci do Telewizji Polskiej jesienią 2020 roku. Powoli dowiadujemy się, jak się potoczą losy lubianych przez widzów bohaterów. To już pewne, że Joasia dowie się, że jest w ciąży. Na oficjalnym profilu serialu na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym widać Joasię trzymającą w dłoni test ciążowy. 

Internauci zaczęli dopytywać, kto jest ojcem dziecka. Na komentarze postanowił odpowiedzieć Sławek Uniatowski, czyli serialowy Leszek.

Leszek się postarał i ma! - można przeczytać pod fotografią.

Co więcej, Barbara Kurdej-Szatan zapewnia fanów, że nowym sezonie serialu wiele się wydarzy w życiu jej postaci.

Czy Joasia ostatecznie wybierze Leszka i da kosza Michałowi (Paweł Deląg)? Dowiemy się dopiero jesienią 2020 roku, gdy "M jak miłość" powróci na antenę TVP2.

Zobacz także:  M jak miłość po wakacjach: Marysia straci cierpliwość do Mateusza. Szykuje się kłótnia? 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl