Zamknij

M jak miłość po wakacjach: Kinga będzie miała romans z nauczycielem córki?

30.07.2020 11:59
Serialowi Kinga i Piotrek
fot. Instagram/@katarzynacichopek

"M jak miłość" wróci na antenę Telewizji Polskiej jesienią 2020 roku. Powoli zostają ujawniane szczegóły nowych odcinków. Zapowiada się ogromny kryzys w związku Zduńskich. Czy Kinga zdradzi męża z nauczycielem Lenki?

M jak miłość po wakacjach: Kinga będzie miała romans z nauczycielem córki? Pojawiają się kolejne informacje dotyczące nowych epizodów "M jak miłość". Wiemy już, że w związku Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) pojawi się kolejny kryzys. Czy Zduńska będzie na tyle zdesperowana, że wda się w romans z nauczycielem Lenki (Maria Głowacka)? Zdradzamy poniżej, co się wydarzy.

Zobacz także: Emmy 2020: pojawiły się oficjalne nominacje. Netflix zdominował konkurencję 

M jak miłość po wakacjach: Kinga będzie miała romans z nauczycielem córki?

"M jak miłość" wróci na antenę TVP2 we wrześniu. W nowych odcinkach dowiemy się, że Kinga i Piotrek nie potrafią przezwyciężyć kryzysu w ich długoletnim związku. Przypominamy, że przed przerwą wakacyjną mogliśmy śledzić wątek, w którym zainteresowanie Kindze okazywał brat bliźniak jej męża (Rafał Mroczek). Teraz okazuje się, że na horyzoncie pojawi się nowy mężczyzna - będzie to Kordian (Marek Braun), nauczyciel Lenki.

Lenka będzie mieć poważne problemy w szkole. Z tego powodu Zduńska będzie musiała często pojawiać się na rozmowach z nauczycielami. Wychowawca jej córki już wcześniej ją adorował. Kordian włoży dużo wysiłku w to, by wyprowadzić młodą Zduńską na prostą. Kinga będzie mu wdzięczna, dzięki czemu zacznie się przyjaźnić z nauczycielem. Co więcej, będzie się zwierzać z problemów rodzinnych. Czy Wolski wykorzysta sytuację? Dowiemy się dopiero we wrześniu.

Wiadomo już, że pierwszy premierowy odcinek "M jak miłość" po wakacjach będzie można obejrzeć w poniedziałek, 7 września 2020 roku o godzinie 20.55 na antenie TVP2.

Zobacz także: Jennifer Aniston i gwiazdy "Przyjaciół" znowu razem. Pokazały nowe nagranie [WIDEO] 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Superseriale.se.pl