Zamknij

M jak miłość po wakacjach: Magda i Andrzej zostaną rodzicami? Anna Mucha zdradziła szczegóły

19.06.2020 12:56
M jak miłość Andrzej i Magda biorą ślub
fot. YouTube/Kadr z serialu M jak miłość

"M jak miłość" wróci na antenę Telewizji Polskiej dopiero jesienią. Jednak aktorzy już dzielą się tym, co dzieje się na planie serialu. Czy Andrzej i Magda zostaną rodzicami? Anna Mucha odpowiada.

M jak miłość po wakacjach: Magda i Andrzej zostaną rodzicami? Anna Mucha zdradziła szczegóły. "M jak miłość" nie jest obecnie emitowane w Telewizji Polskiej ze względu na przerwę wakacyjną. Aktorzy nie próżnują i ciężko pracują na planie serialu, gdzie powstają nowe odcinki. Widzowie zobaczą je dopiero jesienią 2020 roku, jednak już teraz pojawiło się kilka przecieków dotyczących fabuły "M jak miłość'.

Czy Magda (Anna Mucha) i Andrzej (Krystian Wieczorek) wreszcie zaznają spokoju i ułożą sobie życie? Anna Mucha zdradziła co nieco w mediach społecznościowych. Czy Magda i Andrzej będą mieli dziecko? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także: M jak miłość: Rosati nie wróciła na plan. Znika z serialu? Są przecieki z produkcji 

M jak miłość po wakacjach: Magda i Andrzej zostaną rodzicami? 

"M jak miłość" wróci na antenę Telewizji Polskiej prawdopodobnie we wrześniu. Wiemy już, że w serialu pojawi się nowa postać, a Mateusz Mostowiak będzie sprawiać problemy. Co się wydarzy w życiu Magdy i Andrzeja? Wiele wskazuje na to, że na tę parę czekają zmiany.

Anna Mucha opublikowała nagranie z planu serialu, w którym oprowadza widzów po mieszkaniu Joasi (Barbara Kurdej-Szatan). W ten sposób podgrzała także atmosferę wokół wątku swojej bohaterki.

Na załączonym wideo można zobaczyć, jak aktorka rozmawia z serialowym partnerem. Krystian Wieczorek czyta scenariusz, a Anna Mucha powtarza jego słowa:

Ty, ale w ogóle, dlaczego ja mam mieć to dziecko? - można usłyszeć na nagraniu.

Czy Magda i Andrzej zostaną rodzicami? Dowiemy się dopiero jesienią, gdy w telewizji pojawią się nowe epizody "M jak miłość".

Zobacz także: BrzydUla: Małgorzata Socha zdradziła, jak będzie wyglądać jej bohaterka [FOTO] 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Party.pl