Zamknij

M jak miłość po wakacjach: Marysia straci cierpliwość do Mateusza. Szykuje się kłótnia?

18.06.2020 13:25
M jak miłość po wakacjach: Marysia straci cierpliwość do Mateusza. Szykuje się kłótnia?
fot. Instagram/@krystian_domagala

"M jak miłość" to jeden z najchętniej oglądanych przez Polaków seriali telewizyjnych. Obecnie trwa wakacyjna przerwa i "M jak miłość". Poznaliśmy kolejny wątek, który zobaczymy jesienią w telewizji. Tym razem dotyczy on rodziny Mostowiak.

M jak miłość po wakacjach: Marysia straci cierpliwość do Matuesza. Na nowe odcinki "M jak miłość" trzeba poczekać do jesieni. Serial wróci dopiero we wrześniowej ramówce. Mimo to aktorzy związani z produkcją wcale nie odpoczywają, bo już powstają nowe epizody. Powoli pojawiają się także przecieki dotyczące dalszej fabuły. Wiadomo już, że w życiu Olka (Maurycy Popiel) i Anety (Ilona Janyst) pojawi się matka dziewczyny (Hanna Śleszyńska). 

Teraz dowiadujemy się, co się wydarzy w życiu Mostowiaków. Jak można się domyślić, scenarzyści będą kontynuować wątek Mateusza (Krystian Domagała) i Lilki (Monika Mielnicka). Co się stanie? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także: M jak miłość po wakacjach: mroczny sekret Anety wyjdzie na jaw? Jej mama wszystko zmieni 

M jak miłość po wakacjach: Marysia straci cierpliwość do Mateusza

W "M jak miłość" wiele się wydarzyło przed planowaną przerwą. Przede wszystkim w życiu Mateusza Mostowiaka. Najmłodsze dziecko Hanki (Małgorzata Kożuchowska) i Marka (Kacper Kuszewski) dorosło na oczach widzów. Przypominamy, że przed wakacjami Mateusz ożenił się z Lilką i postanowił wychować jej dziecko. Okazuje się, że w najnowszych epizodach młody Mostowiak mocno podpadnie ciotce (Małgorzata Pieńkowska). Wszystko przez to, że przestanie sobie radzić w szkole.

Marysia czuje się odpowiedzialna za bratanka, dlatego postanowi zwrócić mu uwagę, by wziął się do nauki i poważnie potraktował podejście do egzaminu dojrzałości. On jednak będzie myślał o swojej przyszłości u boku Lilki, dlatego zdecyduje się na pracę w siedlisku u Uli (Iga Krefft), Adrzejka (Tomasz Oświeciński) i Marzenki (Olga Szomańska). 

Czy Mateusz poważnie potraktuje słowa ciotki? Dowiemy się dopiero jesienią, gdy "M jak miłość" wróci na antenę Telewizji Polskiej.

Zobacz także: M jak miłość: Rosati nie wróciła na plan. Znika z serialu? Są przecieki z produkcji 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Superseriale.se.pl