Zamknij

"M jak miłość" po wakacjach: Mateusz Mostowiak zostanie zabity przez sobowtóra?

20.08.2021 13:35
M jak miłość
fot. Agencja SE/East News

"M jak miłość" wraca za kilka tygodni na antenę TVP2. Tym samym poznamy dalsze losy Mateusza Mostowiaka. Czy bohater zginie z rąk swojego sobowtóra? Zdradzamy, czego możemy się spodziewać.

"M jak miłość" po wakacjach: Mateusz Mostowiak zostanie zabity przez sobowtóra? Wraz z nadchodzącymi odcinkami "M jak miłość", pojawia się coraz więcej spekulacji, jak potoczą się losy syna Marka Mostowiaka. Chłopak uciekł z domu po tym, jak porzuciła go Lilka (Monika Mielnicka). W nowych odcinkach zobaczymy, jak desperacko rodzina poszukuje zaginionego Mateusza. Co się wydarzy?

Zobacz także:  Robert Gonera grał w pierwszych odcinkach „M jak miłość”. Jak obecnie wygląda? [FOTO]

"M jak miłość" po wakacjach: Mateusz Mostowiak zostanie zabity przez sobowtóra?

"M jak miłość" wraca po długiej przerwie na antenę Telewizji Polskiej. Produkcja będzie ponownie emitowana od września. Dowiemy się zatem, jak potoczą się losy Mateusza Mostowiaka (Krystiana Domagała). A jak zapowiada telemagazyn.pl - te wieści są niepokojące. W 1595. odcinku telenoweli we wrocławskim hotelu pojawi się młody mężczyzna, który będzie miał dokumenty Mostowiaka, a do tego będzie go bardzo przypominał.

Wiadomo już, że Barbara (Teresa Lipowska) zrobi wszystko, by odnaleźć wnuka. Poprosi o pomoc Staszka (Sławomir Holland). Były policjant ustali, że Mateusz wziął kredyt w Gdyni, a następnie pojawił się we Wrocławiu. Szybko okaże się, że podszywa się pod niego zupełnie inny chłopak. Jak zdobył dokumenty Mostowiaka? Fani spekulują, że w grę wchodzi nawet morderstwo. Jak będzie, dowiemy się dopiero we wrześniu.

"M jak miłość" po wakacjach: kiedy nowe odcinki?

Serial "M jak miłość" wraca na antenę TVP2 już we wtorek, 7 września 2021 roku o godzinie 20.55.

Zobacz także:  "M jak miłość": Adriana Kalska odejdzie z serialu? Aktorka dostała nową rolę

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl