Zamknij

M jak miłość po wakacjach: do Warszawy przyjdzie mama Anety i sporo namiesza

Roksana Orlicka
28.05.2020 14:36
M jak miłość po wakacjach w serialu pojawi się mama Anety
fot. YouTube/Kulisy serialu "M jak miłość"

"M jak miłość" nie jest obecnie emitowane w Telewizji Polskiej ze względu na wakacyjną przerwę. Serial powróci w ramówce jesiennej. Wiemy już, że poznamy nową postać. To mama Anety, która spora namiesza w życiu bohaterów.

M jak miłość po wakacjach: do Warszawy przyjdzie mama Anety i sporo namiesza. Poprzedni sezon "M jak miłość" zakończył się w taki sposób, że widzowie wciąż się zastanawiają, jak potoczą się losy ich ulubionych bohaterów po wakacjach. Szczególnie ważny jest wątek Olka (Maurycy Popiel) - wciąż nie wiemy, czy mężczyzna spędzi najbliższe lata w więzieniu.

Pojawiają się pierwsze informacje dotyczące wątków. W serialu pojawi się nowa postać. Będzie to mama Anety (Ilona Janyst). 

Zobacz także: M jak miłość: zwrot akcji na koniec sezonu. Co się stanie? 

M jak miłość po wakacjach: w serialu pojawi się mama Anety i spora namiesza

Aneta jest jedną z największych manipulantek w historii serialu "M jak miłość". Dziewczyna zrobiła wszystko, by zdobyć serce Olka. Aneta przeszła ogromną metamorfozę w serialu i ostatecznie zyskała sympatię widzów. Zresztą, cel udało jej się osiągnąć, bo w jednym z ostatnich odcinków przed wakacjami, wzięła ślub z Olkiem.

Po wakacjach widzowie poznają mamę Anety. Będzie to nowa postać w "M jak miłość". Co więcej, Ilona Janyst, która wciela się w bohaterkę, zdradziła, że Aneta urodzi także dziecko.

Na razie nie ogłoszono, kto zagra panią Kryńską, ale Ilona Janyst zdradziła, że będzie manipulantką.

Okaże się, że niedaleko pada jabłko od jabłoni - komentuje.

Nowe odcinki "M jak miłość" pojawią się w jesiennej ramówce TVP2. Będą emitowane w poniedziałki i wtorki o godzinie 20.55 na antenie TVP2.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" 

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl/RO