Zamknij

M jak miłość po wakacjach: kolejna zdrada w serialu?

16.07.2020 13:26
Kadr z serialu M jak miłość
fot. YouTube/TVP VOD

"M jak miłość" nie pojawia się obecnie na antenie Telewizji Polskiej ze względu na wakacyjną przerwę w emisji. Mimo to powstają już kolejne odcinki. Czy jesienią dojdzie w serialu do kolejnej zdrady?

M jak miłość po wakacjach: kolejna zdrada w serialu? Scenarzyści popularnej telenoweli mają ogromną wyobraźnię i wiedzą, jak grać na emocjach widzów. Wiele wskazuje na to, że w odcinkach, które trafią na antenę we wrześniu, może dojść do kolejnej zdrady w serialu. Tym razem to Anka (Weronika Rosati) będzie chciała uwieść Andrzeja (Krystian Wieczorek). Co się wydarzy i czy Budzyński zdradzi żonę (Anna Mucha)? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także: Chilling Adventures of Sabrina: powstała petycja o przedłużenie serialu 

M jak miłość po wakacjach: kolejna zdrada w serialu?

W "M jak miłość" Anka od dawna próbuję zdobyć serce Andrzeja. Kobiecie nie przeszkadza, że Budzyński jest w szczęśliwym związku małżeńskim. Nie zamierza się poddawać i będzie walczyć o jego uczucia. Na podstawie zdjęć, które opublikowała Weronika Rosati na swoim profilu na Instagramie, można wywnioskować, że w nowych odcinkach będzie pociągnięty wątek tej pary.

Czy związek Magdy i Andrzeja jest zagrożony? Dowiemy się dopiero jesienią 2020 roku, gdy serial "M jak miłość" wróci na antenę Telewizji Polskiej.

Zobacz także: Małgorzata Socha zarażona koronawirusem? Dramat w ekipie serialu "Przyjaciółki" 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/swiatseriali.interia.pl