Zamknij

"M jak miłość" po wakacjach: kolejne awantury w domu Zduńskich. To koniec ich małżeństwa?

30.07.2021 12:56
M jak miłość
fot. Materiały prasowe TVP

"M jak miłość" wraca we wrześniu z nowymi odcinkami. Widzowie kolejny raz będą śledzić konflikt w rodzinie Zduńskich. Co tym razem wydarzy się w życiu Kingi i Piotrka? Ujawniamy szczegóły.

"M jak miłość" po wakacjach: kolejne awantury w domu Zduńskich. Jeszcze przed wakacyjną przerwą, widzowie byli świadkami kryzysu w małżeństwie Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek). Czy ciemne chmury ponownie zawisną nad rodziną? Zdradzamy, co już wiadomo.

Zobacz także: "M jak miłość" po wakacjach: Magda odrzuci natrętnego adoratora. Czy mężczyzna się zemści?

"M jak miłość" po wakacjach: kolejne awantury w domu Zduńskich. To koniec ich małżeństwa?

Wakacyjna przerwa "M jak miłość" powoli dobiega końca. Pojawia się coraz więcej informacji na temat tego, co przyjdzie nam zobaczyć w kolejnych epizodach. Na Deszczowej zaczną się kolejne awantury. Jak podają superseriale.se.pl - Katarzyna Cichopek udzieliła wywiadu magazynowi "Tele Tydzień", w którym zdradziła, co się wydarzy.

Kinga będzie mogła pomarzyć o spokoju. Do mieszkania Zduńskich wprowadzą się nowe osoby - zrobi się bardzo tłoczno. Na Deszczową wprowadzi się mama Kingi (Hanna Mikuć) i jej awanturniczy partner (Emilian Kamiński). Czy pobyt teściowej ponownie wpłynie źle na relację Kingi i Piotrka? Przekonamy się już niedługo.

"M jak miłość" po wakacjach: kiedy nowe odcinki?

Nowe odcinki "M jak miłość" będę emitowane na antenie TVP2 od wtorku, 7 września 2021 roku. Serial będzie można oglądać w poniedziałki i wtorki o godzinie 20.55.

Zobacz także: "M jak miłość": Sonia i Janek wrócą do serialu! Co przygotowali dla nich twórcy?

RadioZET.pl/Superseriale.se.pl

Polskie seriale: jak dobrze nasz popularne polskie seriale?
Rozwiąż quiz

QUIZ: Polskie seriale - jak dobrze nasz popularne polskie seriale?

Polskie seriale: jak dobrze nasz popularne polskie seriale?

"Na dobre i na złe": kto wykonuje utwór znajdujący się w czołówce serialu?