Zamknij

M jak miłość po wakacjach: mroczny sekret Anety wyjdzie na jaw? Jej mama wszystko zmieni

17.06.2020 12:56
M jak miłość po wakacjach mama Anety zdradzi jej mroczny sekret
fot. Instagram/@iljanyst

"M jak miłość" nie jest obecnie emitowane na antenie Telewizji Polskiej ze względu na przerwę wakacyjną. Pojawiają się już pierwsze informacje dotyczące wątków w nowych odcinkach. Wiele zmieni się w życiu Anety i Olka.

M jak miłość po wakacjach: mroczny sekret Anety wyjdzie na jaw? Jej mama wszystko zmieni. Wspominaliśmy już, że w nowych odcinkach "M jak miłość" pojawią się nieznani widzom bohaterowie. W uwielbianym przez Polaków serialu zobaczymy Hannę Śleszyńską - wcieli się ona w mamę Anety (Ilona Janyst). Kobieta sporo namiesza w życiu córki i jej męża (Maurycy Popiel). 

Pojawiają się pierwsze przecieki dotyczące wątków w serialu "M jak miłość" po wakacjach. Wiele wskazuje na to, że Aneta skrywa sekret, który niechętnie chce zdradzić. Jej mama niewiele sobie z tego zrobi. Zdradzamy, co się wydarzy w jesiennych epizodach "M jak miłość".

Zobacz także: M jak miłość: Rosati nie wróciła na plan. Znika z serialu? Są przecieki z produkcji

M jak miłość po wakacjach: mroczny sekret Anety wyjdzie na jaw?

Aneta sporo namieszała w serialu "M jak miłość". Obecnie postać grana przez Ilonę Janyst jest uwielbiana przez widzów, jednak wcześniej jej bohaterka była niezłą manipulantką. Aneta osiągnęła swój cel i została żoną Olka. Wiadomo już, że Chodakowski wyjdzie z aresztu. Życie pary nie będzie usłane różami, bo w ich domu pojawi się Iwona, mama Anety.

Kobieta wyzna, że przez jakiś czas będzie chciała pomieszkać z córką i zięciem. Aneta będzie się bała, że mama zdradzi jej sekrety, dlatego zrobi wszystko, by się jej pozbyć. Niestety, Iwona będzie nieugięta i nie da się tak łatwo spławić. 

Jakie tajemnice skrywa Aneta? Dowiemy się dopiero w nowym sezonie, który pojawi się w jesiennej ramówce Telewizji Polskiej.

Zobacz także: BrzydUla: Małgorzata Socha zdradziła, jak będzie wyglądać jej bohaterka [FOTO] 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl