Zamknij

M jak miłość po wakacjach: problemy w związku Kingi i Piotrka. Co się wydarzy?

05.06.2020 13:02
M jak miłość po wakacjach problemy w związku Kingi i Piotrka
fot. Instagram/@fani_mjakmilosc

"M jak miłość" wróci na antenę Telewizji Polskiej dopiero w jesiennej ramówce, jednak już teraz pojawiają się informacje dotyczące tego, co się wydarzy w premierowych epizodach. Na pewno dużo się zmieni w życiu Kingi i Piotrka. Zdradzamy szczegóły.

M jak miłość po wakacjach: czarne chmury nad związkiem Kingi i Piotrka. Tego mogli się spodziewać wszyscy, którzy śledzą wątek Zduńskich. W małżeństwie Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) nie układa się od dawna. Wiele wskazuje na to, że nie dojdą do porozumienia. Czy konflikt wykorzysta Paweł, brat bliźniak Piotrka? Mężczyzna nie ukrywa, że jest zainteresowany bratową. 

Na nowe odcinki "M jak miłość" trzeba będzie poczekać jeszcze kilka miesięcy. Zdradzamy, co już wiadomo na temat nowych wątków.

Zobacz także: M jak miłość po wakacjach: Aneta będzie w ciąży. A jedna postać mocno namiesza

M jak miłość po wakacjach: czarne chmury nad związkiem Kingi i Piotrka

"M jak miłość" to jeden z najchętniej oglądanych przez widzów polskich seriali. Co się wydarzy u znanych i lubianych bohaterów po wakacjach? Wiele wskazuje na to, że czarne chmury zawisną nad związkiem Kingi i Piotrka. Przypominamy, że mężczyzna zdecydował się na wyjazd do Stanów Zjednoczonych, podczas gdy jego rodzina została w Polsce. Zduński stawia teraz na karierę, co źle wpływa na jego związek z Kingą.

Kinga zdecyduje się wyjechać do Grabiny, gdzie będzie również Paweł (Rafał Mroczek). Brat jej męża ponownie zaoferuje jej pomoc w opiece nad dziećmi. Czy związek Kingi i Piotrka definitywnie się rozpadnie? Odpowiedź poznamy prawdopodobnie we wrześniu 2020 roku.

Zobacz także: BrzydUla po latach: jak będzie wyglądać tytułowa bohaterka? 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Superseriale.se.pl