Zamknij

"M jak miłość" po wakacjach: wielki powrót jednego z bohaterów

11.06.2021 15:46
Jakub Jankiewicz
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

"M jak miłość" wróci na antenę Telewizji Polskiej dopiero po wakacjach 2021. Czy w serialu ponownie zobaczymy Jakuba Jankiewicza, który wcielał się w Antka? Zdradzamy, co już wiadomo.

"M jak miłość" po wakacjach: wielki powrót jednego z bohaterów. Na emisję serialu "M jak miłość" w TVP trzeba będzie jeszcze poczekać kilka miesięcy. Warto jednak wiedzieć, że po wakacjach widzów czeka wiele zmian. Być może do obsady powróci Jakub Jankiewicz, który wcielił się w Antka, syna Ewy (Dominika Kluźniak) i Marka (Kacper Kuszewski).

Zobacz także:  5 najbardziej absurdalnych wątków w polskich serialach. Twórców poniosła wyobraźnia

"M jak miłość" po wakacjach: wielki powrót jednego z bohaterów

"M jak miłość" to serial, który pojawi się ponownie w jesiennej ramówce Telewizji Polskiej. Widzowie pozostali z wieloma niewyjaśnionymi wątkami i wszystko wskazuje na to, że do obsady "M jak miłość" powróci Jakub Jankiewicz, czyli serialowy Antek. Jak podaje Telemagazyn.pl - młody aktor pojawił się w programie "Pytanie na śniadanie" z resztą obsady, by wziąć udział w quizie wiedzy o serialu. 

Przypominamy, że Antek jest przyjacielem i przyrodnim bratem Mateusza Mostowiaka. Bohater wyjechał z rodzicami do Australii w 1396. odcinku serialu. Czy już niebawem znowu go zobaczymy w "M jak miłość"? Przekonamy się już po wakacjach.

"M jak miłość" po wakacjach: kiedy oglądać?

Na ten moment nie jest pewne, kiedy dokładnie "M jak miłość" pojawi się ponownie w telewizji. Będzie to prawdopodobnie we wrześniu 2021 roku.

Zobacz także: "M jak miłość" od pierwszego odcinka. Kiedy zacznie się emisja i gdzie oglądać?

RadioZET.pl/Teleman.pl