Zamknij

M jak miłość po wakacjach: zeznanie Izy zmieni wyrok w sprawie Olka

22.07.2020 15:36
Kadr z serialu M jak miłość
fot. YouTube/M jak miłość

"M jak miłość" wróci na antenę Telewizji Polskiej we wrześniu 2020 roku. Już pierwsze epizody będą niezwykle emocjonujące. Jak zeznania Izy wpłyną na sprawę Olka?

M jak miłość po wakacjach: zeznanie Izy zmieni wyrok w sprawie Olka. W pierwszych jesiennych epizodach "M jak miłość" dowiemy się, jak się potoczą losy Olka (Maurycy Popiel). Wiele wskazuje na to, że w tej trudnej sytuacji może liczyć tylko na Izę (Adriana Kalska). Co się wydarzy w serialu?

Zobacz także: M jak miłość: premiera serialu po wakacjach przesunięta

M jak miłość po wakacjach: zeznanie Izy zmieni wyrok w sprawie Olka

Nowe odcinki serialu "M jak miłość" pojawią się na antenie Telewizji Polskiej we wrześniu 2020 roku. Wiemy już, że zostanie rozwiązany wątek Olka. Iza zdradzi Andrzejowi (Krystian Wieczorek), że została zgwałcona przez Artura (Tomasz Ciachorowski). Adwokat Olka postanowi wykorzystać to w sądzie, co znacznie wpłynie na decyzję.

Iza zdradzi Budzyńskiemu, że Artur zgwałcił ją podczas ich nocy poślubnej. Kobieta zrobi wszystko, by ratować Chodakowskiego, dlatego wróci do tych dramatycznych wydarzeń. Jej przerażająca historia związku z psychopatą poruszy wszystkich obecnych na sali sądowej. Jak podaje "Świat seriali" Iza zostanie wezwana na przesłuchanie, a dzięki jej znaniom Budzyński złoży wniosek, żeby sądzić Olka nie za morderstwo, a za nieudzielenie pomocy. 

Jak potoczą się losy Olka? Dowiemy się już jesienią. 

Zobacz także: La Bandida: nowy hit Telewizji Polskiej. Co to za serial i kiedy go oglądać? 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Superseriale.se.pl/Świat seriali