Zamknij

"M jak miłość": powstaje nowa czołówka serialu. Co się zmieni? [WIDEO]

21.10.2021 13:43
M jak miłość
fot. Materiały prasowe TVP

"M jak miłość" zaskoczy niebawem widzów odświeżoną czołówką. Od premiery tej poprzedniej minęło już sporo czasu. Co się zmieni? Podajemy szczegóły i pokazujemy kulisy.

"M jak miłość": powstaje nowa czołówka serialu. Od premiery poprzedniej minęło już sporo czasu, a co za tym idzie - wiele zmieniło się w życiu bohaterów. Widzowie dostaną zatem odświeżoną czołówkę. Pokazano kulisy jej powstawania.

Zobacz także:  "M jak miłość": ulubiona bohaterka widzów w ciąży? Zwrot akcji w serialu

"M jak miłość": powstaje nowa czołówka serialu. Co się zmieni? [WIDEO]

"M jak miłość" to serial, który jest emitowany już od ponad 20 lat. Przez ten czas widzowie mieli okazję poznać wielu bohaterów i zobaczyć kilka czołówek serialu. Te nie są zmieniane zbyt często, dlatego wiadomość, że pojawi się nowy opening spotkała się z ogromnym entuzjazmem widzów.

Jak podaje Telemagazyn.pl - obecna czołówka serialu "M jak miłość" jest emitowana od 2018 roku, przez co zrobiła się już trochę nieaktualna. Pojawiają się w niej aktorzy, którzy zakończyli współpracę z serialem. Między innymi Paweł Deląg czy Karolina Sawka.

Na ten moment wiadomo, że Pawła zobaczymy u boku Franki, pojawi się też cała rodzina Chodakowskich i Maja, która po latach nieobecności wróciła do Warszawy. Poniżej można zobaczyć kulisy.

"M jak miłość": kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial "M jak miłość" można oglądać w każdy poniedziałek i wtorek o godzinie 20.55 na antenie TVP2.

Zobacz także:  "The Office PL" okiem fanki: Miłośnicy Michaela Scotta – nie lękajcie się! [RECENZJA]

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl