Zamknij

M jak miłość: premiera serialu po wakacjach przesunięta

22.07.2020 14:51
M jak miłość
fot. Instagram/@mjak_milosc

Premiera "M jak miłość" po wakacjach to jedno z ważniejszych wydarzeń dla wszystkich fanów serialu. Niestety, okazuje się, że nowe odcinki zobaczą jeszcze później, niż wcześniej informowano.

"M jak miłość" po wakacjach wróci później, niż pierwotnie informowano! To złe wieści dla widzów, którzy ze zniecierpliwieniem czekają na nowe losy bohaterów serialu. Chwile oczekiwania dłużą się tym bardziej, że telenowela zniknęła z Dwójki sporo wcześniej niż zwykle. Ostatni, 1522 odcinek przed przerwą widzowie oglądali już w maju. A jak to z ostatnimi odcinkami bywa, pojawia się sporo intrygujących wątków i informacji, które spędzają widzom sen z powiek w czasie oczekiwania na nową serię.

Jaka jest nowa data premiery "M jak miłość" po wakacjach?

"M jak miłość" - nowa data premierowego odcinka po wakacjach

Jak informuje "Świat seriali", nowy, 1523. odcinek zobaczymy w poniedziałek 7 września 2020. Na szczęście to zaledwie tydzień później, niż wcześniej informowano. Fani "Emki" z pewnością tę zmianę wybaczą.

Nie wiadomo jeszcze dokładnie czy godziny emisji nie ulegną zmianie, ale póki co nie ma o tym mowy. Poprzednia seria emitowana była w poniedziałki i wtorki o godzinie 20:50 w Telewizji Polskiej.

"M jak miłość" - co wydarzy się po wakacjach?

Przypomnijmy, że w "M jak miłość" po wakacjach naprawdę wiele będzie się działo: Joasia dowie się, że Michał ją okłamał. Zapowiada się też kolejna zdrada - Anka będzie chciała uwieść Andrzeja. Czekamy z niecierpliwością!

RadioZET.pl/SE.pl/AS