Zamknij

M jak miłość: Ślub Anety i Olka odbędzie się w więzieniu. Jak do tego dojdzie?

Roksana Orlicka
11.03.2020 11:02
M jak miłość Olek i Aneta wezmą ślub w więzieniu
fot. YouTube/TVP VOD

"M jak miłość" to jeden z najpopularniejszych polskich seriali. W najbliższych odcinkach na widzów czeka wiele emocji. Dotyczy to między innymi wątku Anety i Olka. Para weźmie ślub w... więzieniu! Zdradzamy, co się wydarzy w ich życiu.

M jak miłość: ślub w więzieniu. Wiernych fanów serialu "M jak miłość" nie powinno to już zaskoczyć. W ostatnim czasie wątki telenoweli są naprawdę kontrowersyjne. Wiadomo już, jak potoczą się losy Olka (Maurycy Popiel) i Anety (Ilona Janyst). Para weźmie ślub w więzieniu. Zdradzamy, jak do tego dojdzie.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1503. Lilka zdecyduje się na aborcję? Szokujące sceny w serialu

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

M jak miłość: Olek i Aneta wezmą ślub w więzieniu

Serial "M jak miłość" nie przestaje zaskakiwać. W ostatnich miesiącach mogliśmy obserwować między innymi tragiczną śmierć Artura (Tomasz Ciachorowski), szokujący wątek  Kingi (Katarzyna Cichopek), Piotrka (Marcin Mroczek) i Pawła (Rafał Mroczek), a do tego gwałt na nastoletniej Lilce (Monika Mielnicka). Okazuje się, że scenarzyści przygotowali jeszcze więcej wrażeń. 

Wiadomo już, że Olek i Aneta wezmą ślub. Ceremonia odbędzie się w... więzieniu! Niestety, nie mogą się oni cieszyć miłością. Olek zostanie skazany za zabójstwo. Na ten odcinek trzeba będzie poczekać do września 2020 roku. Na uroczystości pojawi się brat Olka, Marcin z żoną Izą. O tym, co się wydarzy, poinformował Maurycy Popiel, czyli serialowy Olek. Na razie nie jest znana dokładna data emisji odcinka.

Zobacz także: M jak miłość, 1505: skandal na ślubie Izy i Marcina. Olek zachowa się nieodpowiednio

Zagłosuj

Czy Olek wyjdzie z więzienia?

Liczba głosów:

Wyślij ten artykuł Messengerem do znajomych - oni też powinni to wiedzieć  

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadoZET.pl/Plotek.pl/RO