Zamknij

"M jak miłość" traci widzów. Jaka jest oglądalność hitu Telewizji Polskiej?

29.09.2021 13:23
M jak miłość
fot. Materiały prasowe TVP

"M jak miłość" to jeden z najsłynniejszych seriali Telewizji Polskiej, który jest emitowany od 2000 roku. Oglądalność nowego sezonu nieco spadła. Co się zmieniło? Podajemy szczegóły.

"M jak miłość" traci widzów. Produkcja jest emitowana nieustannie od 2000 roku. Przez te wszystkie lata widzowie śledzili wątki dotyczące rodziny Mostowiaków, a z czasem pojawiło się wielu nowych bohaterów. Niestety, nowy sezon nie zaczął się dobrze. Jaka jest oglądalność hitu Telewizji Polskiej?

Zobacz także:  "M jak miłość": śmierć w serialu? Jeden z bohaterów walczy o życie

"M jak miłość" traci widzów. Jaka jest oglądalność hitu Telewizji Polskiej?

"M jak miłość" traci widzów? Taką informację przekazał portal wirtualnemedia.pl. Okazuje się, że nowy sezon, który miał premierę we wrześniu 2021 roku, ogląda o wiele mniej widzów. Konkretne liczby pokazują, że przed telewizorami zasiada średnio 2,98 mln widzów, a jest to o 588 tysięcy mniej niż w 2020 roku

Jednak jak podają wirtualnemedia.pl - "M jak miłość" nadal cieszy się zainteresowaniem widzów i jest poza konkurencją dla innych tytułów. Być może wraz z rozwojem kolejnych wątków, oglądalność serialu ponownie wzrośnie.

"M jak miłość": kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial "M jak miłość" jest emitowany w poniedziałki i wtorki o godzinie 20.55 na antenie TVP2.

Zobacz także:  "M jak miłość", odcinek 1601: Basia wyzna prawdę babci i ucieknie z domu

RadioZET.pl/Wirtualnemedia.pl