Zamknij

"M jak miłość": ulubiona bohaterka widzów w ciąży? Zwrot akcji w serialu

19.10.2021 12:17
Barbara Kurdej-Szatan
fot. TRICOLORS/East News

W nowych odcinkach "M jak miłość" na jaw wyjdzie kłamstwo, które sporo namiesza w życiu Joasi (Barbara Kurdej-Szatan). Wszystko za sprawą okropnego kłamstwa Michała (Paweł Deląg). Co się stanie?

"M jak miłość": ulubiona bohaterka widzów w ciąży? Zwrot akcji w serialu. Widzowie są ostatnio świadkami ogromnych zawirowań w życiu Joasi. Tym razem bohaterka zostanie sama jak palec. Nie będzie już szans, by Leszek ponownie zwrócił na nią uwagę. Wszystko za sprawą okrutnego kłamstwa Michała. Zdradzamy, co się wydarzy w 1611. odcinku serialu.

Zobacz także:  "M jak miłość" traci widzów. Jaka jest oglądalność hitu Telewizji Polskiej?

"M jak miłość": ulubiona bohaterka widzów w ciąży? Zwrot akcji w serialu

"M jak miłość" pozostaje jednym z najchętniej oglądanych seriali w historii polskiej telewizji. W 1611. odcinku serialu Michał, w razach zemsty na Joasi, okłamie Leszka. Mężczyzna nie będzie mógł się pogodzić z tym, że kobieta go odrzuciła. Powie zatem swojemu rywalowi o tym, że jest z Chodakowską w bliskich stosunkach. Do tego doda, że Joasia spodziewa się jego dziecka.

Czy podłe kłamstwo sprawi, że Joasia na zawsze straci szansę na szczęśliwy związek z Leszkiem? A może Krajewski odkryje, że Ostrowski nie mówił prawdy. Dowiemy się w nowych epizodach.

"M jak miłość", odcinek 1611: kiedy i gdzie oglądać?

1611. odcinek serialu "M jak miłość" zostanie wyemitowany we wtorek, 2 listopada 2021 roku o godzinie 20.55 na antenie TVP2.

Zobacz także:  Gillian Anderson na pierwszych fotkach z "Wielkiej 2". Wygląda zjawiskowo! [ZDJĘCIA]

RadioZET.pl/Swiatseriali.interia.pl