Zamknij

"M jak miłość": w serialu pojawi się nowa postać. Kim będzie?

19.02.2021 13:12
Teresa Dzielska
fot. TRICOLORS/East News

"M jak miłość" to jeden z najchętniej oglądanych polskich seriali. Niedługo w produkcji pojawi się nowa postać  - podkomisarz Ewa Grzymska. Kto się w nią wcieli i jaka będzie rola nowej bohaterki? Zdradzamy poniżej.

"M jak miłość": w serialu pojawi się nowa postać. Jej obecność wywoła niemałe zamieszanie i będzie miała wpływ na dalszą fabułę "Emki". Stanowisko komendanta policji w Lipnicy zajmie podkomisarz Ewa Grzymska - wcieli się w nią Teresa Dzielska. Jaka będzie nowa bohaterka i czego możemy się spodziewać? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także:  "M jak miłość": serialowa Lilka przeszła ogromną metamorfozę. Jak się zmieniła?

"M jak miłość": w serialu pojawi się nowa postać. Kim będzie?

W "M jak miłość" pojawi się nowa bohaterka. Będzie to podkomisarz Ewa Grzymska. Postać będzie można pierwszy raz zobaczyć w 1570. odcinku serialu "M jak miłość". Kobieta zajmie miejsce Janka (Tomas Kollarik), który został postrzelony i resztę życia ma spędzić na wózku. 

Grzymska nie zrobi dobrego wrażenia na swoich współpracownikach. Jej pierwszy dzień w pracy zacznie się od awantur i niekończących się pretensji. Co ciekawe, Żak (Krzysztof Tyniec) będzie oczarowany nową mieszkanką Lipnicy. Jak na to zareaguje Kisielowa? Dowiemy się w nowych epizodach.

Co ciekawe, Teresa Dzielska nie jest debiutantką i jest doskonale znana widzom Telewizji Polskiej. Od wielu lat pojawia się w serialu "Barwy szczęścia", gdzie występuje jako Ewelina Jakubowska. Prywatnie jest związana z aktorem Ireneuszem Czopem.

"M jak miłość", odcinek 1570: kiedy oglądać na TVP2?

Jak wspomnieliśmy - podkomisarz Ewa Grzymska pojawi się w 1570. epizodzie "M jak miłość". Odcinek zostanie wyemitowany w poniedziałek, 1 marca 2021 roku o godzinie 20.55 na TVP2.

Zobacz także:  10 ciekawostek o "M jak miłość". Tego możecie nie wiedzieć o tym popularnym serialu

RadioZET.pl/swiatseriali.interia.pl