Zamknij

M jak miłość: wielkie zmiany w serialu. Do obsady dołączy aż pięć nowych gwiazd!

05.01.2021 17:13
M jak miłość
fot. TVP/East News

Nowe gwiazdy w serialu "M jak miłość". Do obsady dołączyli kolejni aktorzy, a wśród nich znane nazwiska. Tabloid ujawnił, kto pojawi się w telenoweli Dwójki i w jaką rolę się wcieli. 

Serial "M jak miłość" niedawno obchodził dwudziestolecie emisji. W dwie dekad przez telenowelę przewinęła się plejada aktorów. Części rola w hicie Dwójki zapewniła pracę na lata, inni pojawiali się tylko na chwilę lub odchodzili, by po latach wrócić w wielkim stylu. 

Choć z telenowelą pożegnały się takie sławy jak Małgorzata Kożuchowska, Kacper Kuszewski, Dominika Ostałowska czy Joanna Koroniewska, widzowie mogą oglądać nowe wątki zasilane przez znane nazwiska. Nie brakuje jednak głosów, że "Emka" z sezonu na sezon staje się coraz nudniejsza. Widzowie zarzucają scenarzystom brak pomysłów na starych bohaterów, naciąganą fabułę i coraz bardziej pokrętne losy ulubionych postaci. 

M jak miłość: Ilona Łepkowska surowo o serialu. Nadchodzi koniec kultowej telenoweli?

M jak miłość: nowi aktorzy w serialu. Kto dołączy do obsady? 

Tymczasem w nowym roku widzów "M jak miłość" czekają zmiany. W nadchodzących odcinkach pojawią się nowi bohaterowie, którzy nieźle namieszają.

Niedawno do telenoweli dołączyli Alżbeta Lenska i Karol Strasburger. Jak podaje "Super Express", wkrótce w obsadzie hitu Dwójki pojawią się koleje gwiazdy. Znajdzie się wśród nich znany z "Twoja twarz Brzmi Znajomo" Dariusz Kordek oraz gwiazda "Ciszy nad rozlewiskiem" Małgorzata Sadowska. Zagrają razem skłóconych małżonków. 

Związek Bosackich nie będzie jednak udany i wkrótce zakończy się nie tylko rozwodem, lecz także ostrą walką o pieniądze - zdradza tabloid. 

EN_01407457_0636
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

M jak miłość: Małgorzata Lewińska i Tomasz Lucek w obsadzie

W nowych odcinkach "M jak miłość" pojawi się także rodzina Jaszewskich grana przez Małgorzatę Lewińską (Olga) i Tomasza Lucka (Mariusz) oraz Iwo Wicińskiego, który wcieli się w ich syna Dawida. Wątek zapowiada się obiecująco, bowiem losy małżonków będą miały wpływ na życie innych mieszkańców Grabiny. 

Dominika Ostałowska przechodzi trudne chwile. Pandemia źle wpływa na jej zdrowie psychiczne

EN_01369631_0087
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS
EN_01444313_0038
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS