Zamknij

"M jak miłość": wiemy, kto wcieli się w Basię Rogowską. Dziewczyna będzie sprawiać kłopoty

23.10.2020 12:59
Małgorzata Pieńkowska i Robert Moskwa
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

W "M jak miłość" ponownie pojawi się córka Rogowskich. Basia sporo namiesza w rodzinie i będzie przechodziła przez okres buntu. Co się wydarzy w nowych epizodach "Emki"?

"M jak miłość": wiemy, kto wcieli się w Basię Rogowską. W nowych epizodach "M jak miłość" ponownie pojawi się córka Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Artura (Robert Moskwa). Szybko okaże się, że para ma bardzo duże problemy wychowawcze z nastolatką. Co się stanie?

Zobacz także: "M jak miłość": internauci nie zostawiają suchej nitki na obecnych wątkach 

"M jak miłość": wiemy, kto wcieli się w Basię Rogowską

Basia, 11-letnia córka Marysi i Artura, ponownie pojawi się w serialu. Wcieli się w nią 15-letnia Karina Woźniak. Jak podają superseriale.se.pl - bohaterka ma się wydawać starsza, niż jest w rzeczywistości. Nastolatka zmieni się nie do poznania. Wpadnie w nieciekawe towarzystwo, do tego będzie stawiać na mocny makijaż i okradać rodziców.

Tajemnicę wątku zdradzono w kulisach "M jak miłość". Pieńkowska i Moskwa przyznają, że ich bohaterowie będą mieć ręce pełne roboty, a córka sporo namiesza. Co się wydarzy? Dowiemy się oglądając nowe odcinki "M jak miłość".

"M jak miłość": kiedy i gdzie oglądać?

Serial "M jak miłość" jest emitowany dwa razy w tygodniu. Telenowelę można oglądać w poniedziałki i oraz we wtorki. Najnowszy epizod zostanie wyświetlony w poniedziałek 26 października 2020 roku

Zobacz także: M jak Miłość: koronawirus na planie serialu. Co z kolejnymi odcinkami? "Pokrzyżował nasze plany" 

RadioZET.pl/Superseriale.se.pl