Zamknij

„M jak miłość“ zapowiada wielki powrót. Barbara Kurdej-Szatan wraca do serialu

06.05.2021 14:40
Barbara Kurdej-Szatan wraca do M jak miłość
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Barbara Kurdej-Szatan wraca do „M jak miłość“. Jej postać – Joanna Chodakowska – powróci do serialu już w najbliższych odcinkach. Aktorka już od marca znajduje się na planie nowych odcinków serialu. Co wiemy o powrocie Kurdej-Szatan?

Barbara Kurdej-Szatan w „ M jak miłość” wciela się w rolę Joanny Chodakowskiej od 2014 roku. Aktorka musiała zrezygnować z roli z powodu drugiej ciąży i skupienia na życiu rodzinnym. Teraz jednak aktorka powraca na plan serialu. Jak poinformowały portale Onet i Pudelek, Kurdej-Szatan już od marca obecna jest na planie serialu.

„Produkcja poprosiła mnie o wstrzymanie się z tą informacją, (…) [gdyż] miała swój plan na ogłoszenie mojego powrotu – bardziej „hucznie” – zdradziła w niedawnym wywiadzie udzielonym portalowi Onet.

Aktorka poinformowała, że plan powrotu do serialu był jej znany już na przełomie listopada i grudnia, gdy otrzymała telefon od decydentów produkcji, zapraszając ją na powrót na łono popularnego serialu. Aktorka stwierdziła, że po siedmiu latach ciągłego przebywania na różnego rodzaju planach zdjęciowych, potrzebuje jeszcze chwili, by powrócić do serialu. Wspólnie zdecydowano, że powrót aktorki na plan nastąpi na przełomie lutego i marca. Tak się też stało. Informację zachowano w tajemnicy z powodu prawie trzymiesięcznego wyprzedzenia kręcenia odcinków względem emisji. Stacja nie chciała, by powrót Kurdej-Szatan przesłonił bieżące wątki serialu. 

Zanim jednak TVP mogło hucznie ogłosić powrót aktorki i jej bohaterki, portal Pudelek dotarł do informacji, że Kurdej-Szatan znajduje się już na planie serialu. Według anonimowego informatora portalu, na szybszy powrót aktorki miał mieć wpływ angaż Adriany Kalskiej do innego serialu telewizyjnego – produkcji TVN „Zaginiona”.  Fakt, że z serialu odchodzi jedna osoba, miał pomóc w decyzji o przywróceniu innej postaci.

Kurdej-Szatan skomentowała jednak także i te doniesienia. 

„W serialu jest tyle wątków, aktorów i aktorek, że nie ma takiego zjawiska, o którym bzdurnie piszą portale plotkarskie” – komentowała dla Onetu aktorka.

Śmiała się także, że gdy sama odchodziła z serialu z powodu ciąży, nikt nie pisał, że chociażby Kasia Cichopek będzie miała teraz więcej scen do grania. Aktorka podkreśliła, że każdy bohater serialu ma bowiem swój wątek i jest ich na tyle sporo, że każdy znajdzie coś, czym może się emocjonować.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

Barbara Kurdej-Szatan wraca do „M jak miłość”. Kiedy zobaczymy ją na ekranie? 

Chwilowo dokładna data ponownego pojawienia się Joanny Chodakowskiej w serialu nie jest znana. Biorąc jednak pod uwagę dotychczasowe doniesienia o pracy na planie serialu, można zakładać, że nastąpi to jeszcze w maju. Na pewno jednak TVP oficjalnie i „hucznie” o tym poinformuje.

Czytaj także:  Netflix ujawnił tytuł swojego najlepszego serialu komediowego 2020 roku. Będziecie zaskoczeni

Radiozet.pl/Onet.pl/Pudelek.pl