Zamknij

"M jak miłość" - zaręczynowa porażka Janka. Sonia wybierze jednak innego?

28.10.2020 15:45
"M jak miłość" - Sonia nie wyjdzie za Janka?
fot. Justyna ROJEK/East News

W 1538 odcinku "M jak Miłość" Janek zdecyduje się na oświadczyny. Wszystko pójdzie jednak nie po jego myśli. Czy ciąg fatalnych wydarzeń doprowadzi do tego, że Sonia wybierze innego?

"M jak Miłość" po raz kolejny dostarczy widzom miłosnych dramatów. Janek postanowi dać wyraz swojej miłości do Soni i zdecyduje się na oświadczyny. Sytuacja szybko wymknie się jednak spod kontroli, a skutki mogą być opłakane. Co wydarzy się w 1538 odcinku "M jak Miłość"?

"M jak miłość" - Sonia nie wyjdzie za Janka?

W 1538 odcinku "M jak Miłość" Kisielowa zacznie zadręczać wpierw Sonię, powtarzając jej, że związek bez ślubu nie ma sensu i przyszłości. Potem swoje racje zacznie narzucać również Jankowi, który nie wytrzyma presji i wybuchnie złością. Okaże się, że podjął już decyzję o oświadczynach. Wściekły na Kisielową pokaże jej pierścionek zaręczynowy. Postawa kobiety szybko ulegnie zmianie. Przytuli chłopaka i zacznie planować romantyczną kolację dla zakochanych. Pojawi się jednak nowy problem.

Zobacz także

Kisielowa zauważy, że pierścionek, który kupił Janek jest w złym rozmiarze. Ten pobiegnie do jubilera, by dokonać wymiany. Na miejscu natknie się nLeona, który - jak się okaże - kupował nie tylko taki sam pierścionek, ale w tym samym celu! Grabarz też postanowi oświadczyć się Soni.

W efekcie obaj mężczyźni klękną przed ukochaną i poproszą ją o rękę. Przewrotny los sprawi jednak, że Leon będzie pierwszy. Czy Sonia przyjmie jego oświadczyny, czy poczeka jednak na Janka? Tego dowiemy się w 1538 odcinku "M jak miłość", który zostanie wyemitowany w poniedziałek 2 listopada 2020 roku o godzinie 20:55 na antenie TVP2.

RadioZET/superseriale.se.pl