Zamknij

M jak miłość: zmiana w rodzinie Zduńskich. Kogo już nie zobaczymy na ekranie?

29.06.2020 13:11
Kadr z serialu "M jak miłość"
fot. YouTube/TVP VOD

"M jak miłość" wróci na antenę Telewizji Polskiej dopiero we wrześniu 2020. Już teraz dowiadujemy się o zmianach, jakie mają miejsce na planie serialu. Zaskoczeni będą fani rodziny Zduńskich. Co się wydarzy w "M jak miłość"?

M jak miłość: zmiana w rodzinie Zduńskich. Kogo już nie zobaczymy na ekranie? "M jak miłość" nie jest obecnie emitowane w Telewizji Polskiej ze względu na wakacyjną przerwę. Nowe odcinki zobaczymy w jesiennej ramówce. Już teraz pojawiają się wiadomości dotyczące wątków i życia bohaterów. Wiadomo już, że zajdą zmiany w życiu Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek).

Co się wydarzy w życiu ulubionej pary telewidzów? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także: M jak miłość: Paweł Deląg odchodzi z serialu? Duże zmiany w wątku Joasi i Michała 

M jak miłość: zmiana w rodzinie Zduńskich. Kogo już nie zobaczymy na ekranie?

W "M jak miłość" szykują się spore zmiany. Szczególnie w życiu Kingi i Piotrka, którym cały czas nie będzie się układało najlepiej w małżeństwie. Okazuje się, że nastąpią także zmiany w obsadzie. Z serialem pożegnały się dotychczasowe córeczki Zduńskich. Tym razem w Emilkę i Zuzię wcielą się prawdziwe siostry. 

Wiadomo już, że dziewczynki zagrają 2-letnie Julia i Marcelina Kempka. Co więcej, Katarzyna Cichopek podzieliła się zdjęciem z planu ze swoimi "nowymi" pociechami.

Posłuchaj podcastu

Zobacz także: M jak miłość po wakacjach: Joasia będzie w ciąży z Leszkiem? Sławek Uniatowski skomentował 

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl