Zamknij

M jak miłość: zwrot akcji na koniec sezonu. Co się stanie?

Roksana Orlicka
26.05.2020 14:34
M jak miłość odcinek 1522 zwrot akcji na finał serialu
fot. YouTube/M jak miłość screen

"M jak miłość" już niedługo zniknie z anteny TVP2. Wszystko przez wakacyjną przerwę. Zanim się tak stanie, to widzowie zobaczą emocjonujący odcinek. Co się w nim wydarzy?

M jak miłość: zwrot akcji na koniec sezonu. Nadszedł ten moment, gdy fani "M jak miłość" muszą pożegnać swój ulubiony serial. Na całe szczęście zaledwie na kilka miesięcy. Aktorzy już wrócili na plan serialu, powstają nowe odcinki, dzięki czemu możemy mieć pewność, że serial "M jak miłość" powróci po wakacjach. 

W najnowszym odcinku będzie niezwykle emocjonalnie. Na jaw wyjdą fakty, które mogą zmienić życie Olka (Maurycy Popiel). Co się stanie w serialu "M jak miłość" przed wakacyjną przerwą? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także: M jak miłość: co się wydarzy w serialu po wakacjach i czy Olek wyjdzie z więzienia? 

M jak miłość: zwrot akcji na koniec sezonu. Serial wróci po wakacjach

1522. odcinek serialu "M jak miłość" jest tym ostatnim przed wakacjami. Widzowie zobaczą, jak potoczą się losy Olka i Kamila (Marcin Bosak). W finale 20. sezonu serialu "M jak miłość" wiele się wydarzy. Przede wszystkim Kamil będzie odczuwał ogromną satysfakcję. Mężczyzna od tygodni próbował znaleźć zasadzkę na Olka i wsadzić go do więzienia.

Olek opowie przed sądem całą historię Skalskiego. Między innymi o szczegółach jego związku z Izą (Adriana Kalska), ale także krzywdzie wyrządzonej Marcinowi (Mikołaj Roznerski). Olek wyzna, że zabił Skalskiego w obronie własnej i jego bliskich. Wesprze go Budzyński (Krystian Wieczorek). Adwokat wygłosi mowę końcową, w której zapewni, że jego klient jest dobrym człowiekiem. 

Olek nie wytrzyma i opowie o wypadku. Wyzna, że Skalski groził, że zabije jego rodzinę. 

Nie, nie udzieliłem pomocy temu człowiekowi i chciałbym z całą mocą podkreślić, że moja rodzina nie znała przebiegu tych wydarzeń. Ich również okłamałem- zapewni.

Jaki wyrok zapadnie? Dowiemy się prawdopodobnie dopiero po wakacjach. Ostatni odcinek "M jak miłość" przed przerwą zostanie wyemitowany we wtorek, 26 maja 2020 roku o godzinie 20.55 na antenie TVP2.

Zobacz także: Anna Wendzikowska krytykuje "M jak Miłość"? Oberwało się produkcji. "Nie była elastyczna" 

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" 

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZET.pl/Superseriale.se.pl/RO