Zamknij

Netflix stworzył brazylijską telenowelę! O czym opowie "Maldivas" i kiedy premiera? [WIDEO]

04.12.2020 12:10
Netflix stworzył brazylijską telenowelę! O czym opowie "Maldivas" i kiedy premiera? [WIDEO]
fot. Lucas Cunha / Netflix

"Maldivas" to nowy serial brazylijski od platformy Netflix. Produkcja ma oferować dużo emocji, intryg i zwrotów akcji, a wszystko to opatrzone dużą dawką poczucia humoru - czyli wszystko to, co fani telenowel kochają najbardziej. O czym opowie "Maldivas" i kiedy premiera na Netflix?

Netflix i brazylijska telenowela? Brzmi świetnie! Gigant streamingowy zapowiada "Maldivas" - pełną dramatu i humoru produkcję z brazylijskim duchem. O czym opowie serial i kiedy premiera? Zobaczcie pierwszą zapowiedź.

"Maldivas" - Netflix stworzył brazylijską telenowelę

Akcja serialu "Maldivas" rozgrywać się będzie w tytułowym budynku w Rio de Janeiro. Mieszkańcy posesji mają skrywać wiele tajemnic i wplątywać się w liczne intrygi. Główną bohaterką będzie Liz - młoda kobieta, która przeprowadza się do Rio, by odnowić kontakt z matką. Ta ginie jednak w straszliwym pożarze. Dziewczyna postanawia rozwikłać zagadkę śmierci rodzicielki. By jednak tego dokonać, musi przeniknąć do zepsutego świata pełnego niezwykle barwnych postaci. 

Zobacz także: "Euforia" specjalny odcinek już na HBO GO. Podajemy zwiastun [WIDEO] 

"Maldivas" - kiedy premiera?

Na obecną chwilę nie ujawniono planowanej daty premiery serialu "Maldivas". Wiemy jedynie, że w głównych rolach wystąpią: Bruna Marquezine, Manu Gavassi, Klebber Toledo, Sheron Menezzes, Samuel Melo, Carol Castro, Guilherme Winter, Natalia Klein Danilo Mesquita.

Zobacz także: "Wesele 2" - zwiastun nowego filmu Wojciecha Smarzowskiego. Kiedy premiera? [WIDEO] 

Zobacz także