Zamknij

"Małe kobietki", odcinek 2 - STRESZCZENIE. Amy wpada w tarapaty [8.12]

04.12.2020 14:19
Małe kobietki, odcinek 2 - streszczenie
fot. Shutterstock.com

Streszczenie 2. odcinka serialu "Małe kobietki" znajdziecie poniżej. Co się wydarzy w najnowszym epizodzie? Przeczytajcie streszczenie 2. odcinka serialu "Małe kobietki".

"Małe kobietki", odcinek 2 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Małe kobietki"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 2. odcinek serialu "Małe kobietki" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Małe kobietki, odcinek 2 - streszczenie

Streszczenie 2. odcinka serialu "Małe kobietki" prezentuje się następująco:

Amy pakuje się w tarapaty i otrzymuje w szkole karę chłosty. Tymczasem Meg udaje się na swój pierwszy bal. Świetną zabawę niszczy jej jednak podsłuchana rozmowa - słyszy niemiłe słowa o sobie i swojej rodzinie. Beth choruje na szkarlatynę, do czasu Bożego Narodzenia wraca jednak do zdrowia. Jo ma powody do radości - jej historia została zaakceptowana przez wydawcę. Na Gwiazdkę do domu powraca ojciec dziewcząt. Mężczyzna jest jednak bardzo osłabiony.

Brooke zakochał się w Meg, jednak bez wzajemności. Wszystko zmienia się, gdy dziewczyna słyszy, jakie zdanie ma o nim ciotką March. Wówczas dziewczyna zmienia zdanie. Po czasie bierze ślub z ukochanym.

Małe kobietki, odcinek 2 - gdzie i kiedy oglądać?

2. odcinek serialu "Małe kobietki" będzie można obejrzeć we wtorek 8 grudnia 2020 roku o godzinie 21:50 na antenie TVP2. 

Wszystkie informacje związane z serialem "Małe kobietki" znajdziecie tutaj.

Zobacz także

RadioZET.pl/Granice.pl