Zamknij

Małgorzata Socha zarażona koronawirusem? Dramat w ekipie serialu "Przyjaciółki"

15.07.2020 09:51
Małgorzata Socha zarażona koronawirusem? Dramat w ekipie serialu "Przyjaciółki"
fot. Viphoto/ East News

Małgorzata Socha ma koronawirusa? Jak donosi "Gala", gwiazdą, która ma COVID-19 jest właśnie 40-letnia aktorka. Z kolei serwis Plejada.pl donosi, że Socha miała zarazić się koronawirusem od koleżanki niezwiązanej z serialem.

Małgorzata Socha zarażona koronawirusem? Dramat na planie serialu "Przyjaciółki"

Małgorzata Socha zarażona koronawirusem? Według magazynu "Gala" gwiazdą, która ma COVID-19 jest właśnie Małgorzata Socha. Tę informację miała przekazać magazynowi osoba z planu serialu "Przyjaciółki". Jak twierdzi serwis Plejada.pl aktorka miała zarazić się od swojej koleżanki na początku lipca. Zarówno sama zainteresowana jak i jej menadżer nie skomentowali sprawy.

O tym, że na planie "Przyjaciółek" jest koronawirus, pierwsza poinformowała "Rzeczpospolita". Reżyser serialu, Grzegorz Kuczeriszka mówił "wszyscy jesteśmy przerażeni". Przyznał też, że obserwuje nieprzestrzeganie reguł sanitarnych przez gwiazdy.

"Wszyscy podpisaliśmy zobowiązanie, że nie przyjdziemy do pracy z objawami choroby i nie będziemy w czasie produkcji uczestniczyć w dużych zgromadzeniach, chodzić na imprezy czy na siłownię. Pracujemy w maskach, dezynfekujemy ręce, przestrzegamy wszelkich zasad. Niestety, obserwuję, że aktorzy, którzy przecież często żyją swobodnie, nie zachowując reguł bezpieczeństwa" - powiedział reżyser w rozmowie z "Rzeczpospolitą".

Przyjaciółki: Ekipa serialu zostanie przebadana na obecność koronawirusa

Teraz ekipa "Przyjaciółek" musi przejść testy na obecność koronawirusa. Trzeba przebadać ok. 60 osób, co generuje ogromne, dodatkowe koszty. "To oznacza utratę pracy i źródła utrzymania dla wielu osób" - wyjaśnia reżyser.

Prace na planach wielu programów rozrywkowych czy seriali zostały wznowione. Gwiazdom regularnie mierzona jest temperatura. Przechodzą również testy na obecność koronawirusa.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl/ Gala. Plejada.pl