Zamknij

Marc Pilcher nie żyje. Zdobywca nagrody Emmy za serial "Bridgertonowie" miał 53 lata

08.10.2021 09:57
Marc Pilcher nie żyje
fot. Shutterstock

Marc Pilcher nie żyje. Zaledwie miesiąc temu odebrał nagrodę Emmy za charakteryzacje do serialu "Bridgertonowie". O śmierci Marca Pilchera poinformowała Shonda Rhimes, producentka hitu Netflixa.

Marc Pilcher nie żyje. Zdobywca nagrody Emmy za serial "Bridgertonowie" miał 53 lata. Smutną informację przekazała producentka serialu Netflixa, Shonda Rhimes. Marc Pilcher zmarł na początku października. Przyczyną śmierci był koronawirus.

Zobacz także:  Juli Reding nie żyje. Gwiazda horroru "Tormented" miała 85 lat

Marc Pilcher nie żyje. Zdobywca nagrody Emmy za serial "Bridgertonowie" miał 53 lata

Marc Pilcher nie żyje. Pracował on przy serialu "Bridgertonowie", czyli jednym z największych hitów Netflixa, jako szef działu fryzjerskiego. Został nagrodzony prestiżową statuetką Emmy za pracę przy trzecim odcinku serialu pod tytułem "Sztuka omdlewania"

Marc Pilcher odszedł 3 października 2021 roku. Przyczyną jego śmierci były komplikacje po przebyciu COVID-19. Adam Maskell i Vikki West dodali, że 53-letni stylista był zaszczepiony i nie miał żadnych problemów zdrowotnych.

W mediach społecznościowych Marc Pilcher został pożegnany przez ekipę "Bridgertonów", w tym scenarzystkę Shondę Rhimes. Oto co napisała na swoim profilu na Twitterze.

Odejście Marca Pilchera nie mieści się w głowie. Zawsze będę pod wrażeniem jego niesamowitych stylizacji fryzur i makijaży, które wniósł do "Bridgertonów". Moje serce łączy się z jego bliskimi, ponieważ straciliśmy go zbyt wcześnie

Co ciekawe, Marc Pilcher odnosił spore sukcesy w świecie filmowej charakteryzacji. Współpracował z wieloma angielskimi teatrami. Doceniono jego pracę przy serialu "Downton Abbey", a za "Marię, królową Szkotów" był nominowany do Oscara w 2019 roku.

Zobacz także:  Cynthia Harris nie żyje. Gwiazda sitcomu "Szaleję za tobą" miała 87 lat

RadioZET.pl/Onet.pl