Zamknij

"Mare of Easttown", sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie drugi sezon? [DATA]

21.04.2021 15:25
Mare of Eattown
fot. Materiały prasowe HBO

Czy będzie 2. sezon serialu "Mare of Easttown" na HBO GO? Serial jest hitem i wiele osób już teraz zastanawia się, czy doczeka się kontynuacji. Szczegóły dotyczące tego, kiedy 2. sezon serialu "Mare of Easttown" pojawi się na HBO GO, można znaleźć poniżej.

"Mare of Easttown" na HBO GO, sezon 2 - kiedy premiera nowych odcinków serialu? Czy w ogóle powstanie kolejny sezon kryminalnej produkcji? Odpowiadamy na najczęstsze pytania osób, którym serial HBO GO przypadł do gustu. Czy będzie 2. sezon "Mare of Easttown"? Zdradzamy, co wiemy.

Zobacz także:  "Klangor", sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie drugi sezon? [DATA]

"Mare of Easttown", sezon 2 - czy będzie drugi sezon serialu HBO GO?

"Mare of Easttown" to obecnie jeden z najpopularniejszych seriali. Miał premierę 18 kwietnia 2021 roku. W serialu śledzimy losy detektyw, która prowadzi śledztwo morderstwa, do którego doszło w małym miasteczku w Pensylwanii. Jednocześnie kobieta nie daje sobie rady z ułożeniem swojego życia.

W serialu "Mare of Easttown" występują: Kate Winslet, Guy Pearce, Evan Peters, Angourie Rice, Cailee Spaeny, Jean Smart, Julianne Nicholson oraz David Denman.

1. sezon serialu "Mare of Easttown" składa się z 7. epizodów. Fani produkcji zastanawiają się, czy serial doczeka się kontynuacji. Jest to wielce prawdopodobne, jednak na ten moment nie ma oficjalnego potwierdzenia.

"Mare of Easttown", sezon 2: kiedy premiera? [DATA]

HBO GO na ten moment nie potwierdza, że "Mare of Easttown" doczeka się 2. sezonu. Jak tylko pojawią się informacje na ten temat, to podamy je w artykule, który będzie aktualizowany na bieżąco.

Zobacz także:  "Usta, usta", sezon 5 - czy będzie piąty sezon popularnego polskiego serialu? [DATA]

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

RadioZET.pl/