Zamknij

Maria Dejmek wraca na plan "Barw szczęścia". Zdjęcia zostaną wznowione w czerwcu

Sylwia Wamej
13.05.2020 20:07
Maria Dejmek
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/East News

Maria Dejmek wraca na plan serialu "Barwy szczęścia". Aktorka poinformowała swoich fanów na Instagramie, że w połowie czerwca po rocznej przerwie powraca do serialu TVP.

Maria Dejmek wraca na plan "Barw szczęścia"

Maria Dejmek w listopadzie 2019 roku po raz pierwszy została mamą. Gwiazda, którą do tej pory mogliśmy oglądać w serialu " Barwy szczęścia" oddała się wychowaniu synka. Po rocznej przerwie Maria Dejmek wraca na plan serialu, o czym poinformowała na swoim Instagramie. Zdradziła, że choć uwielbia spędzać czas ze swoim partnerem oraz synem, nie może doczekać się powrotu na plan serialu.

"Za tych dwóch panów dziękuje każdego dnia. Mam wspaniałego syna, mój syn ma najlepszego tatę na świecie. Tak bardzo ich kocham, że gdy idę spać, nie mogę się doczekać następnego dnia i naszych porannych zabaw. Tak bardzo ich kocham, że nie mogę się doczekać, kiedy już wrócę na plan i będę mogła od nich troszkę odpocząc" - zdradziła Maria Dejmek.

"Barwy szczęścia". Kiedy zostaną wznowione zdjęcia do serialu?

Aktorka napisała, że ekipa serialu planuje być w gotowości w połowie czerwca. Zdradziła, że w związku z pandemią koronawirusa twórcy produkcji zadbali o odpowiednie bezpieczeństwo.

"Spieszę z odpowiedzią, już oficjalną: w połowie czerwca po prawie rocznej przerwie wracam na plan!!! Produkcja serialu zadbała o nasze bezpieczeństwo. Plan filmowy będzie zupełnie nową rzeczywistością, w ścisłym „reżimie sanitarnym”. Niemniej jestem szczęśliwa, nie mogę się już doczekać!  - napisała Maria Dejmek.

Fani w komentarzach zdradzili, że nie mogą doczekać się powrotu Marii na plan "Barw szczęścia".

Zagłosuj

Lubisz oglądać polskie seriale?

Liczba głosów:

RadioZet.pl/SW