Zamknij

Marta Żmuda-Trzebiatowska podzieliła sie z fanami wspaniałą nowiną

21.10.2020 16:42
Marta Żmuda-Trzebiatowska
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Marta Żmuda-Trzebiatowska jakiś czas temu zasmuciła fanów "Na dobre i na złe". Z powodu ciąży i planów macierzyńskich musiała odejść z serialu. Nie było wiadomo dokładnie czy i kiedy wróci, a widzowie zdążyli się już przyzwyczaić do postaci Hani Sikorki, którą grała Trzebiatowska. Wreszcie aktorka wróciła na plan.

Marta Żmuda-Trzebiatowska podzieliła się z fanami i widzami serialu " Na dobre i na złe" wspaniałą nowiną. Na Instagramie aktorka zamieściła krótki post w lekarskim kitlu i ze stetoskopem na szyi. Wszyscy, którzy nie mogli pogodzić się z tym, że doktor Hania Sikorka niespodziewanie zniknęła ze szpitala w Leśnej Górze, teraz mają powody do radości.

Zobacz także: Marta Żmuda-Trzebiatowska świętuje 5. rocznicę ślubu. Podarowała ukochanemu nietypowy prezent

Marta Żmuda-Trzebiatowska wraca do "Na dobre i na złe"

Marta Zmuda-Trzebiatowska i jej mąż, Kamil Kula, mają dwójkę dzieci. Starszy syn - Bruno - ma już ponad trzy lata. Pierwsze pogłoski o tym, że aktorka jest w drugiej ciąży, pojawiły się pod koniec 2019 roku. Gwiazda długo ich nie komentowała, jednak w pewnym momencie okazało się to nieuchronne. Wtedy też stało się jasne, że Hania Sikorka będzie musiała na jakiś czas zniknąć z "Na dobre i złe". Teraz wreszcie widzowie serialu mogą cieszyć się powrotem sympatycznej pani doktor.

Na Instagramie aktorki pojawiło się zdjęcie z wymownym komentarzem: "Dzień dobry! Hania Sikorka wróciła" - napisała Żmuda-Trzebiatowska.

Internauci już dopytują o datę emisji pierwszego odcinka po powrocie Hani Sikorki. Nie brakuje też komentarzy nawiązujących do wątków serialowej pani doktor.

"Bardzo się cieszę! Brakowało Hani w serialu", "Nareszcie! Mam nadzieję, że pogodzisz się z narzeczonym i będziecie żyć długo i szczęśliwie" - piszą.

RadioZET.pl/AS