Zamknij

Marvel pokazał zwiastuny seriali dla Disney +. Jak prezentują się "Loki" i "WandaVision"? [WIDEO]

11.12.2020 16:14
Marvel pokazał zwiastuny seriali dla Disney +. Jak prezentują się "Loki" i "WandaVision"? [WIDEO]
fot. Everett Collection/ East News

Marvel wreszcie pokazał zapowiedzi swoich nadchodzących seriali. Co zaprezentuje nam "Loki"? Czego możemy się spodziewać po "The Falcon and The Winter Soldier"? I wreszcie - czym zaskoczy nas "WandaVision"? Zobaczcie zwiastuny. Jest na co czekać!

Marvel zaprezentował zwiastuny seriali "Loki", "Falcon i Zimowy Żołnierz" oraz "WandaVision", czyli nadchodzących produkcji, które zawitają w bibliotece platformy Disney +. Fani od miesięcy, z wypiekami na twarzy, oczekiwali na wieści o dalszych przygodach superbohaterów. Teraz wreszcie nadszedł ten dzień i otrzymaliśmy oficjalne zwiastuny. Przyznajemy, że prezentują się zacnie.

"Loki" - zwiastun serialu Marvela dla Disney +

"Loki" przedstawi dalsze losy bohatera, w którego od lat wciela się niezawodny Tom Hiddleston. Przypominamy, że w "Avengers: Endgame" Loki uciekł za pomocą Tesseractu, który (jak dowiadujemy się z poniższego zwiastuna) przeniósł go w czasie. Śladem Boga Podstępu ruszy międzytemporalna agencja TVA

Premiera serialu "Loki" odbędzie się w maju 2021 roku na platformie Disney +. W roli głównej powróci Tom Hiddleston. W obsadzie znaleźli się również Owen Wilson, Sasha Lane, Gugu Mbatha-Raw, Richard E. Grant oraz Sophia Di Martino, która zagra żeńską wersję Lokiego. 

Zwiastun serialu "Loki" prezentuje się następująco:

Zobacz także

"WandaVision" - zwiastun serialu Marvela dla Disney +

"WandaVision" będzie pierwszym i najbardziej surrealistycznym z zapowiedzianych przez Marvela seriali. Głównymi bohaterami będą Wanda Maximoff i Vision, choć akcja rozgrywa się już po wydarzeniach z "Avengers 4". O samej fabule wiadomo niewiele. Serial ma być czymś na kształt pastiszu amerykańskiej telewizji, utrzymanym w formule sitcomu.

"WandaVision" zadebiutuje na platformie Disney + już 15 stycznia 2021 roku. W rolach głównych występują Elizabeth Olsen i Paul Bettany. W obsadzie znaleźli się także Kathryn Hahn, Teyonah Parris, Randall Park i Kat Dennings. 

Zwiastun serialu "WandaVision" prezentuje się następująco:

Zobacz także

"Falcon i Zimowy Żołnierz" - zwiastun serialu Marvela dla Disney +

"Falcon i Zimowy Żołnierz" przedstawi z kolei dalsze losy Bucky'ego Barnesa i Sama Wilsona, którzy połączą siły, by chronić świat przed złem. W serialu powróci złoczyńca znany z filmu "Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów" - Helmut Zemo.

Premiera serialu "Falcon i Zimowy Żołnierz" odbędzie się 19 marca 2021 roku. W rolach głównych występują Sebastian Stan i Anthony Mackie. Na ekranie towarzyszyć im będą Daniel Bruhl, Emily VanCamp Wyatt Russell jako U.S. Agent.

Zwiastun serialu "Falcon i Zimowy Żołnierz" prezentuje się następująco: