Zamknij

"Mata Hari" - nowy serial na TVP. Ile ma odcinków i o czym opowiada? [FABUŁA, OBSADA]

30.03.2021 15:38
Mata Hari
fot. Materiały prasowe TVP

"Mata Hari" to nowy serial, który można oglądać na antenie Telewizji Polskiej. O czym opowiada, kogo w nim zobaczymy oraz ile ma odcinków i o której będzie emitowany? Odpowiadamy na wszystkie te pytania.

"Mata Hari" - OBSADA, FABUŁA: kto występuje w nowej produkcji? O czym jest nowy serial na TVP2 i jaką historię opowiada? Co warto wiedzieć na temat tej produkcji? Odpowiadamy na wszystkie te pytania, podajemy szczegółowe informacje, ale także pełną obsadę serialu "Mata Hari".

Zobacz także:  Isabella Damla Guvenilir - dziecięca gwiazda tureckich telenoweli. Jaka jest jej historia?

"Mata Hari" - FABUŁA I OBSADA: o czym jest serial i kto w nim gra?

"Mata Hari" to serial, który zastąpił brytyjską produkcję "Sanditon". Jest to produkcja kostiumowa, która jest połączeniem współpracy rosyjsko-portugalsko-ukraińskiej.

Widzowie będą śledzić piętnaście lat z życia Maty Hari - kobieta zostaje porzucona przez męża, a do tego traci prawa do opieki nad córką. Mata zostaje bez środków do życia, jednak musi sobie poradzić w tej trudnej sytuacji. Podejmuje decyzję o emigracji. Przenosi się do Paryża, gdzie przyjmuje przydomek Mata Hari i podejmuje pracę tancerki egzotycznej. Niedługo potem zyskuje niesamowitą sławę. Przełom następuje w 1913 roku, gdy zbliża się I wojna światowa. Mata szuka wtedy nowych możliwości.

Serial opowiada historię Margarethy Geertruidy McLeod i jest inspirowany prawdziwymi wydarzeniami. W produkcji występują: Vahina Giocante, John Corbett, Rutger Hauer, Christopher Lambert, Aleksiej Guskow, Gérard Depardieu, Ksenia Rappoport, Wiktoria Isakowa, Paul Bellantoni, Rebecca Davis, Marc Graue oraz Julian Jordan.

"Mata Hari" - gdzie i kiedy oglądać?

Serial "Mata Hari" jest emitowany od poniedziałku do piątku na antenie TVP2. Serial można oglądać o godzinie 21.40.

"Mata Hari" - ile odcinków ma serial?

Serial "Mata Hari" składa się z 12 odcinków. Oznacza to, że widzowie pożegnają się z produkcją w połowie kwietnia 2021 roku.

Zobacz także:  "Na dobre i na złe": Katarzyna Dąbrowska wróci do serialu! Co czeka jej bohaterkę?

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP