Zamknij

"Mata Hari" - odcinek 1 - STRESZCZENIE. Margareta odchodzi od męża [30.03]

30.03.2021 18:46
Mata Hari - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Mata Hari” to historyczny serial TVP2, opowiadający burzliwą historię tancerki egzotycznej Maty Hari. Co wydarzy się w 1. odcinku serialu „Mata Hari”? Gdzie i kiedy oglądać?

Mata Hari” to nowa propozycja ramówki stacji TVP2. Historyczny serial kostiumowy jest wynikiem międzynarodowej współpracy rosyjsko-portugalsko-ukraińskiej i opowiada o życiu słynnej Maty Hari, na przełomie 15 lat. Produkcja rozpoczyna się na przełomie XIX i XX wieku. Margareta McLeod, z domu Zelle, zostaje porzucona przez męża, Rudolfa. W wyniku zawistności mężczyzny, traci prawa do opieki nad swoją jedyną córką. Nie ma środków do życia. W desperacji udaje się do Paryża, aby tam szukać szczęścia i możliwości zarobku. W stolicy Francji podejmuje się pracy tancerki egzotycznej i przyjmuje pseudonim artystyczny Mata Hari. 

„Mata Hari” – odcinek 1 – STRESZCZENIE. Co wydarzy się w nowym odcinku serialu „Mata Hari”? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 1. odcinek serialu „Mata Hari” i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Zobacz także

„Mata Hari” – odcinek 1 – STRESZCZENIE

Streszczenie 1. odcinka serialu „Mata Hari” prezentuje się następująco: 

Przełom XIX i XX wieku. Margareta McLeod, z domu Zelle, żyje w nieszczęśliwym związku ze swoim mężem, Rudolfem. Wspólne życie staje się nie do zniesienia, gdy rodziną wstrząsa tragedia – umiera syn pary. Wydarzenie to jest ostatecznym powodem, dla którego Margareta decyduje się odejść od męża. Zabiera ze sobą córkę, Non. Rudolf nie zamierza jednak przystać na taką potwarz. Podstępem odszukuje kobietę i córkę i w dramatycznych okolicznościach doprowadza do odebrania żonie ukochanego dziecka.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Mata Hari” – gdzie i kiedy oglądać?

1. odcinek serialu zostanie wyemitowany we wtorek 30 marca o 21.40 na TVP2. Odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL. 

Czytaj także:  Skasowano kolejny popularny serial. "Amerykańscy Bogowie" nie powrócą z 4. sezonem

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiał  prasowe TVP

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET