Zamknij

"Mata Hari" - odcinek 10 - STRESZCZENIE. Margareta zakochuje się w Rosjaninie [15.04]

12.04.2021 13:09
Mata Hari - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Mata Hari” to nowy historyczny serial TVP2, opowiadający o burzliwych losach tytułowej bohaterki. Margareta McLeod po odejściu od męża, musi poradzić sobie w samotnym życiu w Paryżu. Zaczyna tańczyć. Co wydarzy się w 10. odcinku serialu?

Mata Hari” to nowa propozycja ramówki stacji  TVP2. Historyczny serial kostiumowy jest wynikiem międzynarodowej współpracy rosyjsko-portugalsko-ukraińskiej i opowiada o życiu słynnej Maty Hari, na przełomie 15 lat. Produkcja rozpoczyna się na przełomie XIX i XX wieku. Margareta McLeod, z domu Zelle, zostaje porzucona przez męża, Rudolfa. W wyniku zawistności mężczyzny, traci prawa do opieki nad swoją jedyną córką. Nie ma środków do życia. W desperacji udaje się do Paryża, aby tam szukać szczęścia i możliwości zarobku. W stolicy Francji podejmuje się pracy tancerki egzotycznej i przyjmuje pseudonim artystyczny Mata Hari. 

„Mata Hari” – odcinek 10 – STRESZCZENIE. Co wydarzy się w nowym odcinku serialu „Mata Hari”? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 10. odcinek serialu „Mata Hari” i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Zobacz także

„Mata Hari” – odcinek 10 – STRESZCZENIE

Streszczenie 10. odcinka serialu „Mata Hari” prezentuje się następująco: 

Margareta zakochuje się we Władimirze Masłowie. Gdy dociera do niej, że darzy męczyznę uczuciem, orientuje się także, że jej dotychczasowe niezobowiązujące romanse oraz liczne sojusze, wystawiają ja na poważne niebezpieczeństwo. Za dużo osób zna jej prawdziwą tożsamość.

W tym samym czasie Ladoux, jakby zdając sobie sprawę z przestrachu kobiety, decyduje się rozprawić z Matą Hari raz na zawsze. Jaki plan ma mężczyzna?

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Mata Hari” – gdzie i kiedy oglądać?

10. odcinek serialu zostanie wyemitowany w czwartek 15 kwietnia  o 21.50 na TVP2. Odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL. 

Czytaj także:  „Cudowne lata“ – pierwsze zdjęcie z nowej wersji słynnego serialu

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiał  prasowe TVP

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET