Zamknij

"Mata Hari" - odcinek 11 - STRESZCZENIE. Margareta w biurze Ladoux [19.04]

13.04.2021 10:20
Mata Hari - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Mata Hari” to nowy historyczny serial TVP2, opowiadający o burzliwych losach tytułowej bohaterki. Margareta McLeod po odejściu od męża, musi poradzić sobie w samotnym życiu w Paryżu. Zaczyna tańczyć. Co wydarzy się w 11. odcinku serialu?

Mata Hari” to nowa propozycja ramówki stacji  TVP2. Historyczny serial kostiumowy jest wynikiem międzynarodowej współpracy rosyjsko-portugalsko-ukraińskiej i opowiada o życiu słynnej Maty Hari, na przełomie 15 lat. Produkcja rozpoczyna się na przełomie XIX i XX wieku. Margareta McLeod, z domu Zelle, zostaje porzucona przez męża, Rudolfa. W wyniku zawistności mężczyzny, traci prawa do opieki nad swoją jedyną córką. Nie ma środków do życia. W desperacji udaje się do Paryża, aby tam szukać szczęścia i możliwości zarobku. W stolicy Francji podejmuje się pracy tancerki egzotycznej i przyjmuje pseudonim artystyczny Mata Hari. 

„Mata Hari” – odcinek 11 – STRESZCZENIE. Co wydarzy się w nowym odcinku serialu „Mata Hari”? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 11. odcinek serialu „Mata Hari” i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Zobacz także

„Mata Hari” – odcinek 11 – STRESZCZENIE

Streszczenie 11. odcinka serialu „Mata Hari” prezentuje się następująco: 

Margareta musi udać się do biura Ladoux, by zdobyć przepustkę do szpitala wojskowego, w którym leży ranny Masłow. Schragmüller denerwuje się wizytą podopiecznej w tym miejscu. Próbuje naprawić sytuację.

Margareta dowiaduje się o zabójstwie jej służącej Anny. Tancerka uświadamia sobie, że znajduje się w coraz większym niebezpieczeństwie. Jej życie może być zagrożone. Mimo wszystko rusza do Vittel, aby odwiedzić ukochanego Władimira. W tym samym czasie Ladoux nie ustaje w wysiłkach, by doprowadzić do jej aresztowania. Musi tylko znaleźć odpowiednie dowody.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Mata Hari” – gdzie i kiedy oglądać?

11. odcinek serialu zostanie wyemitowany poniedziałek 19 kwietnia  o 21.50 na TVP2. Odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL. 

Czytaj także:  „Pielęgniarki i pielęgniarze“ ­– nowy serialowy hit TVP2. Co już wiemy o serialu z Danii? [WIDEO]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiał  prasowe TVP

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET