Zamknij

"Mata Hari" - odcinek 12 - STRESZCZENIE. Dramatyczny finał serialu. Margareta skazana? [20.04]

14.04.2021 14:59
Mata Hari - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Mata Hari” to nowy historyczny serial TVP2, opowiadający o burzliwych losach tytułowej bohaterki. Margareta McLeod po odejściu od męża, musi poradzić sobie w samotnym życiu w Paryżu. Zaczyna tańczyć. Co wydarzy się w 12., finałowym odcinku serialu?

Mata Hari” to nowa propozycja ramówki stacji  TVP2. Historyczny serial kostiumowy jest wynikiem międzynarodowej współpracy rosyjsko-portugalsko-ukraińskiej i opowiada o życiu słynnej Maty Hari, na przełomie 15 lat. Produkcja rozpoczyna się na przełomie XIX i XX wieku. Margareta McLeod, z domu Zelle, zostaje porzucona przez męża, Rudolfa. W wyniku zawistności mężczyzny, traci prawa do opieki nad swoją jedyną córką. Nie ma środków do życia. W desperacji udaje się do Paryża, aby tam szukać szczęścia i możliwości zarobku. W stolicy Francji podejmuje się pracy tancerki egzotycznej i przyjmuje pseudonim artystyczny Mata Hari. 

„Mata Hari” – odcinek 12, ostatni – STRESZCZENIE. Co wydarzy się w nowym odcinku serialu „Mata Hari”? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy finałowy odcinek serialu „Mata Hari” i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Zobacz także

„Mata Hari” – odcinek 12, finałowy – STRESZCZENIE

Streszczenie 12., ostatniego odcinka serialu „Mata Hari” prezentuje się następująco: 

Ladoux aresztuje Matę Hari. Tancerka zostaje umieszczona w więzieniu w Saint-Lazare. Znajduje się tam pod zarzutami działalności szpiegowskiej. Margareta wszystkiemu zaprzecza i żąda jednocześnie spotkania z Masłowem. W trakcie oczekiwania na rozprawę, Władimir wreszcie przyjeżdża do kobiety. Podpisuje też zobowiązanie do zachowania tajemnicy. Tyle, że robi to in blanco. Ladoux przechwytuje dokument i wykorzystuje go, aby dopisać zeznania pogrążające Margaretę. Sąd wydaje na niej wyrok śmierci.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Mata Hari” – gdzie i kiedy oglądać?

Ostatni, 12. odcinek serialu zostanie wyemitowany we wtorek 20 kwietnia o 21.50 na TVP2. Odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL. 

Czytaj także:  „Pielęgniarki i pielęgniarze“ ­– nowy serialowy hit TVP2. Co już wiemy o serialu z Danii? [WIDEO]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiał  prasowe TVP

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET