Zamknij

"Mata Hari" - odcinek 2 - STRESZCZENIE. Margareta ucieka do Paryża [31.03]

30.03.2021 18:54
Mata Hari - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

Mata Hari” to nowa propozycja ramówki stacji  TVP2. Historyczny serial kostiumowy jest wynikiem międzynarodowej współpracy rosyjsko-portugalsko-ukraińskiej i opowiada o życiu słynnej Maty Hari, na przełomie 15 lat. Produkcja rozpoczyna się na przełomie XIX i XX wieku. Margareta McLeod, z domu Zelle, zostaje porzucona przez męża, Rudolfa. W wyniku zawistności mężczyzny, traci prawa do opieki nad swoją jedyną córką. Nie ma środków do życia. W desperacji udaje się do Paryża, aby tam szukać szczęścia i możliwości zarobku. W stolicy Francji podejmuje się pracy tancerki egzotycznej i przyjmuje pseudonim artystyczny Mata Hari. 

Zobacz także

„Mata Hari” – odcinek 2 – STRESZCZENIE. Co wydarzy się w nowym odcinku serialu „Mata Hari”? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 1. odcinek serialu „Mata Hari” i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Zobacz także

„Mata Hari” – odcinek 2 – STRESZCZENIE

Streszczenie 2. odcinka serialu „Mata Hari” prezentuje się następująco: 

Margareta po utracie praw do opieki nad córką, próbuje zapewnić sobie byt, imając się każdej pracy. Zależy jej na jak najszybszym odzyskaniu Non, a do tego potrzebne są pieniądze. Wyjeżdża do Paryża, zdając sobie sprawę, że w tak dużym mieście, możliwości zarobkowych jest więcej. Krótko po przyjeździe zatrudnia się jako nauczycielka jazdy konnej w szkole pana Moliera. Po godzinach zaczyna też oczarowywać paryżan swoim zmysłowym tańcem.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Mata Hari” – gdzie i kiedy oglądać?

2. odcinek serialu zostanie wyemitowany w środę 31 marca o 21.50 na TVP2. Odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL. 

Czytaj także:

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiał  prasowe TVP

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET