Zamknij

"Mata Hari" - odcinek 3 - STRESZCZENIE. Margareta poznaje hojnego darczyńcę [01.04]

31.03.2021 16:31
Mata Hari - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

Mata Hari” to nowa propozycja ramówki stacji  TVP2. Historyczny serial kostiumowy jest wynikiem międzynarodowej współpracy rosyjsko-portugalsko-ukraińskiej i opowiada o życiu słynnej Maty Hari, na przełomie 15 lat. Produkcja rozpoczyna się na przełomie XIX i XX wieku. Margareta McLeod, z domu Zelle, zostaje porzucona przez męża, Rudolfa. W wyniku zawistności mężczyzny, traci prawa do opieki nad swoją jedyną córką. Nie ma środków do życia. W desperacji udaje się do Paryża, aby tam szukać szczęścia i możliwości zarobku. W stolicy Francji podejmuje się pracy tancerki egzotycznej i przyjmuje pseudonim artystyczny Mata Hari. 

Zobacz także

„Mata Hari” – odcinek 3 – STRESZCZENIE. Co wydarzy się w nowym odcinku serialu „Mata Hari”? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 1. odcinek serialu „Mata Hari” i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Zobacz także

„Mata Hari” – odcinek 3 – STRESZCZENIE

Streszczenie 3. odcinka serialu „Mata Hari” prezentuje się następująco: 

Margareta coraz lepiej radzi sobie na paryskich scenach. Jej taniec zaczyna zachwycać coraz większe grono odbiorców. Pewnego wieczoru zjednuje jej także wsparcie wyjątkowo bogatego darczyńcy. Dzięki temu udaje jej się potajemnie spotkać ze swoją córką, Non, która mieszka z ciotką jej byłego męża, Rudolfa. Czy sekretne spotkanie będzie miało nieprzychylne konsekwencje?

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Mata Hari” – gdzie i kiedy oglądać?

3. odcinek serialu zostanie wyemitowany w czwartek 1 kwietnia o 21.50 na TVP2. Odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL. 

Czytaj także:  Piotr Cyrwus wróci do "Klanu"? Jest już pomysł na jego powrót.

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiał  prasowe TVP

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET