Zamknij

"Mata Hari" - odcinek 4 - STRESZCZENIE. Margareta wychodzi za mąż [06.04]

01.04.2021 13:41
Mata Hari - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Mata Hari” to nowy historyczny serial TVP2, opowiadający o burzliwych losach tytułowej bohaterki. Margareta McLeod po odejściu od męża, musi poradzić sobie w samotnym życiu w Paryżu. Zaczyna tańczyć. Co wydarzy się w 4. odcinku serialu?

Mata Hari” to nowa propozycja ramówki stacji  TVP2. Historyczny serial kostiumowy jest wynikiem międzynarodowej współpracy rosyjsko-portugalsko-ukraińskiej i opowiada o życiu słynnej Maty Hari, na przełomie 15 lat. Produkcja rozpoczyna się na przełomie XIX i XX wieku. Margareta McLeod, z domu Zelle, zostaje porzucona przez męża, Rudolfa. W wyniku zawistności mężczyzny, traci prawa do opieki nad swoją jedyną córką. Nie ma środków do życia. W desperacji udaje się do Paryża, aby tam szukać szczęścia i możliwości zarobku. W stolicy Francji podejmuje się pracy tancerki egzotycznej i przyjmuje pseudonim artystyczny Mata Hari. 

„Mata Hari” – odcinek 4 – STRESZCZENIE. Co wydarzy się w nowym odcinku serialu „Mata Hari”? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 4. odcinek serialu „Mata Hari” i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Zobacz także

„Mata Hari” – odcinek 4 – STRESZCZENIE

Streszczenie 4. odcinka serialu „Mata Hari” prezentuje się następująco: 

Margareta musi oczyścić swoje dobre imię. Musi pokazać, że jest godną zaufania kobietą, która może opiekować się własnym dzieckiem, jeśli kiedykolwiek chce odzyskać Non z rąk byłego męża. W tym celu wychodzi za mąż za Gabriela Astruca.

Po ślubie całkowicie pochłania ją prowadzenie kwiaciarni w Paryżu. Stara się zapomnieć o tańcu. Tak naprawdę jednak wcale nie czuje się szczęśliwa. Co więcej – wydaje się, że ma teraz o wiele więcej zmartwień, gdy nie może znaleźć upustu złych emocji w tańcu. Niektóre z nich wciąż spędzają jej sen z powiek. Czy kobieta wróci do ukochanego zajęcia?

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Mata Hari” – gdzie i kiedy oglądać?

4. odcinek serialu zostanie wyemitowany we wtorek 6 kwietnia o 21.50 na TVP2. Odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL. 

Czytaj także:  Krzysztof Cugowski junior ukrywał swój udział w hicie Netflixa. Teraz podał powód

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiał  prasowe TVP

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET