Zamknij

"Mata Hari" - odcinek 7 - STRESZCZENIE. Margareta zostaje szpiegiem [12.04]

07.04.2021 11:51
Mata Hari - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Mata Hari” to nowy historyczny serial TVP2, opowiadający o burzliwych losach tytułowej bohaterki. Margareta McLeod po odejściu od męża, musi poradzić sobie w samotnym życiu w Paryżu. Zaczyna tańczyć. Co wydarzy się w 7. odcinku serialu?

Mata Hari” to nowa propozycja ramówki stacji  TVP2. Historyczny serial kostiumowy jest wynikiem międzynarodowej współpracy rosyjsko-portugalsko-ukraińskiej i opowiada o życiu słynnej Maty Hari, na przełomie 15 lat. Produkcja rozpoczyna się na przełomie XIX i XX wieku. Margareta McLeod, z domu Zelle, zostaje porzucona przez męża, Rudolfa. W wyniku zawistności mężczyzny, traci prawa do opieki nad swoją jedyną córką. Nie ma środków do życia. W desperacji udaje się do Paryża, aby tam szukać szczęścia i możliwości zarobku. W stolicy Francji podejmuje się pracy tancerki egzotycznej i przyjmuje pseudonim artystyczny Mata Hari. 

„Mata Hari” – odcinek 7 – STRESZCZENIE. Co wydarzy się w nowym odcinku serialu „Mata Hari”? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 6. odcinek serialu „Mata Hari” i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Zobacz także

„Mata Hari” – odcinek 7 – STRESZCZENIE

Streszczenie 7. odcinka serialu „Mata Hari” prezentuje się następująco: 

Europa stoi u progu I Wojny Światowej. W Paryżu zjawiają się kolejni agenci rosyjskiego wywiadu, którzy mają rozpracować niemieckich agentów. Kremer namawia Margaretę, by jako Mata Hari została szpiegiem. W końcu ma znajomości w całym Paryżu, a dzięki swojej profesji także dostęp do miejsc trudno dostępnych dla innych. Kobieta się zgadza. Rozpoczyna się niebezpieczna gra pozorów.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Mata Hari” – gdzie i kiedy oglądać?

7. odcinek serialu zostanie wyemitowany w poniedziałek 12 kwietnia o 21.50 na TVP2. Odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL. 

Czytaj także:  „Ojciec Mateusz” przeniesie akcję do Wrocławia. Co wiemy o nowych odcinkach słynnego serialu?

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiał  prasowe TVP

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET