Zamknij

"Mata Hari" - odcinek 8 - STRESZCZENIE. Mata Hari oskarżona o brutalne morderstwo [13.04]

08.04.2021 13:33
Mata Hari - kadr z seriau
fot. materiały prasowe TVP

„Mata Hari” to nowy historyczny serial TVP2, opowiadający o burzliwych losach tytułowej bohaterki. Margareta McLeod po odejściu od męża, musi poradzić sobie w samotnym życiu w Paryżu. Zaczyna tańczyć. Co wydarzy się w 8. odcinku serialu?

Mata Hari” to nowa propozycja ramówki stacji  TVP2. Historyczny serial kostiumowy jest wynikiem międzynarodowej współpracy rosyjsko-portugalsko-ukraińskiej i opowiada o życiu słynnej Maty Hari, na przełomie 15 lat. Produkcja rozpoczyna się na przełomie XIX i XX wieku. Margareta McLeod, z domu Zelle, zostaje porzucona przez męża, Rudolfa. W wyniku zawistności mężczyzny, traci prawa do opieki nad swoją jedyną córką. Nie ma środków do życia. W desperacji udaje się do Paryża, aby tam szukać szczęścia i możliwości zarobku. W stolicy Francji podejmuje się pracy tancerki egzotycznej i przyjmuje pseudonim artystyczny Mata Hari. 

„Mata Hari” – odcinek 8 – STRESZCZENIE. Co wydarzy się w nowym odcinku serialu „Mata Hari”? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 8. odcinek serialu „Mata Hari” i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Zobacz także

„Mata Hari” – odcinek 8 – STRESZCZENIE

Streszczenie 8. odcinka serialu „Mata Hari” prezentuje się następująco: 

Paryż, 1915 rok.

Mata Hari staje się podejrzaną w sprawie o wyjątkowo krwawe, bestialskie morderstwo. Francuska policja zaczyna uważnie przyglądać się poczynaniom Margarety, zarówno na scenie, jak i przede wszystkim poza nią. W tym samym czasie artystka zawiera znajomość z rosyjskim kapitanem, Władimirem Masłowem, co zaczyna rodzić kolejne pytania. Czy Margareta oczyści imię Maty Hari, pod którym stworzyła już dość wygodną karierę?

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Mata Hari” – gdzie i kiedy oglądać?

8. odcinek serialu zostanie wyemitowany we wtorek 13 kwietnia o 21.50 na TVP2. Odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL. 

Czytaj także:  "Ranczo": jak dziś wygląda serialowa Kaśka Solejuk? Trudno ją rozpoznać

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiał  prasowe TVP

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET