Zamknij

"Mata Hari" - odcinek 9 - STRESZCZENIE. Mata Hari wyjawi tajemnicę morderstwa [14.04]

09.04.2021 09:38
Mata Hari - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Mata Hari” to nowy historyczny serial TVP2, opowiadający o burzliwych losach tytułowej bohaterki. Margareta McLeod po odejściu od męża, musi poradzić sobie w samotnym życiu w Paryżu. Zaczyna tańczyć. Co wydarzy się w 9. odcinku serialu?

Mata Hari” to nowa propozycja ramówki stacji  TVP2. Historyczny serial kostiumowy jest wynikiem międzynarodowej współpracy rosyjsko-portugalsko-ukraińskiej i opowiada o życiu słynnej Maty Hari, na przełomie 15 lat. Produkcja rozpoczyna się na przełomie XIX i XX wieku. Margareta McLeod, z domu Zelle, zostaje porzucona przez męża, Rudolfa. W wyniku zawistności mężczyzny, traci prawa do opieki nad swoją jedyną córką. Nie ma środków do życia. W desperacji udaje się do Paryża, aby tam szukać szczęścia i możliwości zarobku. W stolicy Francji podejmuje się pracy tancerki egzotycznej i przyjmuje pseudonim artystyczny Mata Hari. 

„Mata Hari” – odcinek 9 – STRESZCZENIE. Co wydarzy się w nowym odcinku serialu „Mata Hari”? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 9. odcinek serialu „Mata Hari” i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Zobacz także

„Mata Hari” – odcinek 9 – STRESZCZENIE

Streszczenie 9. odcinka serialu „Mata Hari” prezentuje się następująco: 

Podczas zuchwałej akcji francuskiej policji, nieoczekiwanie Astruc ponosi śmierć. Margareta nie chce dopuścić, by jego śmierć przeszła bez echa i kary. Pragnie, by sprawiedliwości stało się zadość. Decyduje się opublikować demaskatorską książkę, w której odkryje prawdziwy przebieg dramatycznych wydarzeń. Pomaga jej Lenoira.

W tym samym czasie Ladoux, działając pod przykrywką, próbuje rozpracować Matę Hari jako agentkę wrogiego wywiadu.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Mata Hari” – gdzie i kiedy oglądać?

9. odcinek serialu zostanie wyemitowany w środę 14 kwietnia  o 21.50 na TVP2. Odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL. 

Czytaj także:  „The Mosquito Coast” – nowy serialowy hit od AppleTV+ z pełnym zwiastunem [WIDEO]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiał  prasowe TVP

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET