Zamknij
Matki żony i kochanki
8 Zobacz galerię
fot. Inplus/East News

"Matki, żony i kochanki" to serial, który był emitowany w latach 1996-1998. Produkcja często jest określana mianem polskiego "Seksu w wielkim mieście". Sprawdziliśmy, co słychać u aktorek, które pojawiły się w serialu w głównych rolach.

Mija 25 lat od premiery serialu "Matki, żony i kochanki". To produkcja, która na stałe zapisała się w historii polskiej telewizji. Serial cieszył się ogromną popularnością, po latach widzowie wciąż ciepło go wspominają. Sprawdziliśmy, co słychać u aktorek, które wcieliły się Hankę, Wandę, Dorotę i Wiktorię

Zobacz także: "Kuchnia": Polsat szykuje nowy serial z Tomaszem Karolakiem. Kiedy premiera?

"Matki, żony i kochanki": 25 lat od premiery. Jak obecnie wyglądają aktorki?

"Matki, żony i kochanki" to opowieść o losach czterech przyjaciółek po szkole medycznej. Co ciekawe, tylko jedna z nich pracuje w wyuczonym zawodzie. Wszystko zaczyna się od spotkania klasowego, na którym miały być w czwórkę, gdy Wiktoria nie dociera na miejsce, koleżanki postanawiają pojechać do jej domu. 

Produkcja była emitowana na antenie TVP1. Pierwszy sezon składał się z 12 odcinków, natomiast drugi z 10 epizodów. Twórcami byli Juliusz Machulski i Ryszard Zatorski. W produkcji wystąpiły: Gabriela Kownacka, Elżbieta Zającówna, Anna Romantowska i Małgorzata Potocka. Co słychać u gwiazd produkcji?

Aktorki wybrały życie z dala od blasku fleszy. W naszej galerii można sprawdzić, jak potoczyły się ich losy. 

"Matki, żony i kochanki": gdzie oglądać?

Serial "Matki, żony i kochanki" był emitowany w latach 1996-1998, jednak jakiś czas temu serial został zrekonstruowany i w 2019 roku był wyświetlany na antenie TVP2. Widzowie mogą go zobaczyć na playerze Telewizji Polskiej, czyli vod.tvp.pl.

Zobacz także: To już koniec popularnego serialu "O mnie się nie martw". Wygadała się jedna z aktorek

RadioZET.pl