Zamknij

Matthew Perry miał nie zagrać w "Przyjaciołach". Jaki był tego powód?

28.05.2021 12:39
Matthew Perry
fot. Ian West/Press Association Images/East News

Specjalny odcinek "Przyjaciół" trafił na HBO GO. Fani dowiedzieli się z niego wielu ciekawostek. Jedną z nich było to, że Matthew Perry mógł się nie pojawić w popularnym sitcomie. Jaki był tego powód?

Matthew Perry miał nie zagrać w "Przyjaciołach". Tę szokującą informację można było usłyszeć w specjalnym odcinku popularnego serialu. Okazuje się, że szóstka przyjaciół z Nowego Jorku mogła mieć zupełnie inne twarze. Dlaczego Perry był o krok od nieprzyjęcia angażu?

Zobacz także:  Lady Gaga i Lisa Kudrow, serialowa Phoebe z "Przyjaciół" zaśpiewały hit "Smelly Cat" [WIDEO]

Matthew Perry miał nie zagrać w "Przyjaciołach". Jaki był tego powód?

Spełniło się marzenie wielu fanów serialu "Przyjaciele". Courteney Cox, Jennifer Aniston, Lisa Kudrow, David Schwimmer, Matthew Perry i Matt LeBlanc usiedli ponownie na pomarańczowej kanapie, by powspominać dziesięcioletnią pracę na planie serialu. W specjalnym odcinku "Przyjaciół" pojawia się wiele zakulisowych smaczków - wycięte sceny, wspomnienia aktorów pobocznych oraz historie o powstaniu serialu.

Okazuje się, że Matthew Perry z powodu pracy w innej produkcji, mógł nie dołączyć do ekipy "Przyjaciół" na stałe. Kevin Bright, producent serialu, wyznał, że obsadzenie roli Chandlera było jednym z najtrudniejszych etapów. Ekipa długo nie mogła trafić na odpowiedniego aktora. W pewnym momencie trafili na Matthew Perry'ego, jednak aktor był zajęty pracą na planie serialu "LAX 2194".

Serial "LAX 2194" opowiadał o bagażowych na lotnisku Los Angeles, akcja była osadzona w przeszłości. Producenci "Przyjaciół" wyznali, że Warner szybko zrezygnował z tej produkcji i zaproponował, by Perry trafił do "Przyjaciół". Jak się okazało - był to strzał w dziesiątkę.

"Przyjaciele": gdzie oglądać serial?

Serial "Przyjaciele" składa się z 10 sezonów. Wszystkie epizody są dostępne na platformie HBO GO.

Zobacz także:  "Przyjaciele": scenarzyści rozszyfrowali scenę rozstania Rachel i Rossa. O co chodziło?

RadioZET.pl