Zamknij

Meghan Markle tworzy swój pierwszy serial dla Netflixa. O czym opowie "Pearl"?

15.07.2021 13:28
Meghan Markle Netflix
fot. Matt Baron/REX/Shutterstock/East News

Meghan Markle będzie twórczynią i producentką wykonawczą nowego serialu familijnego Netflixa pt. "Pearl". To pierwszy efekt wielomilionowego kontraktu, jaki książę Harry i jego żona podpisali ze streamerem.

Meghan Markle wraca do świata telewizji, ale nie tak, jak mogliby sobie tego życzyć jej fani. Gwiazda serialu "Suits", a ostatnio przede wszystkim źródło trosk zwolenników brytyjskiej monarchii, stworzy serial "Pearl", który wyprodukuje z ramienia studia Archewell Productions w ramach kontraktu z serwisem Netflix

ZOBACZ TEŻ: Książę Harry i księżna Meghan będą produkować filmy dla Netflixa

Meghan Markle tworzy swój pierwszy serial dla Netflixa. O czym opowie "Pearl"?

"Pearl" to familijna seria animowana, łącząca w sobie elementy fantasy i historii. Jej tytułową bohaterką jest 12-letnia dziewczyna, która inspirację znajduje u wpływowych kobiet z różnych momentów w historii.

Jak wiele innych dziewcząt w jej wieku, nasza bohaterka Pearl dąży do odkrycia samej siebie, jednocześnie starając się sprostać codziennym wyzwaniom. Jestem podekscytowana, że Archewell Productions we współpracy z potężną platformą Netflix i fantastycznymi producentami, dostarczą wam tę animowaną serię, która czci niezwykłe kobiety z różnych okresów historycznych. David Furnish i ja nie mogliśmy się doczekać, aż ta wyjątkowa seria ujrzy światło dzienne i jestem wniebowzięta, że możemy ją Wam dziś ogłosić - powiedziała Meghan Markle w oświadczeniu cytowanym przez Deadline.

Wspomniany David Furnish to jeden z producentów wykonawczych, którzy razem z Markle będą czuwali nad realizacją "Pearl". Wraz z nimi produkcją zajmą się Carolyn Soper, Liz Garbus i Dan Cogan, a także Amanda Rynda ("DC Super Hero Girls"), która będzie pełnić również funkcję showrunnerki.

Meghan i Harry dla Netflix - co poza serialem "Pearl"?

"Pearl" będzie pierwszym fabularnym, animowanym serialem, jaki dla Netflixa zrealizuje Archewell Productions. W kwietniu zapowiedziano też stworzenie przez książęcą parę dokumentu o tytule "Heart of Invictus". Wspomniane produkcje to początek długiej listy seriali, dokumentów, filmów i programów dla dzieci, które książęca para zobowiązała się zrealizować w ramach wielomilionowej umowy z gigantem streamingowym.

Zobacz także

RadioZET.pl/Deadline