Zamknij

Michael Angelis nie żyje. Lektor serialu "Tomek i przyjaciele" miał 68 lat

Roksana Orlicka
01.06.2020 10:51
Michael Angelis nie żyje miał 68 lat
fot. Instagram/@lukegoldstonofficial

Michael Angelis nie żyje. Wieloletni lektor popularnego serialu animowanego "Tomek i przyjaciele" miał 68 lat. O smutnej wiadomości poinformowały brytyjskie media. 

Michael Angelis nie żyje. Lektor serialu "Tomek i przyjaciele" miał zaledwie 68 lat. Wiadomo, że aktor odszedł w otoczeniu najbliższych. Nie podano przyczyny jego śmierci. Angelis przestał się udzielać zawodowo już kilka lat temu. Przez całe życie unikał rozgłosu. Niewiele wiadomo na temat tego, czy chorował. Poniżej zdradzamy szczegóły.

Zobacz także: Joanna Racewicz pożegnała Jerzego Pilcha. Poruszający wpis 

Michael Angelis nie żyje. Był lektorem serialu "Tomek i przyjaciele"

Michael Angelis nie żyje. Taką informację przekazały brytyjskie media. Popularny lektor i aktor miał zaledwie 68 lat. Jego śmierć została potwierdzona przez agenta. Wiadomo, że w ostatnich chwilach życia towarzyszyła mu żona Jennifer Khalastchi.

Największą rozpoznawalność przyniósł mu serial animowany "Tomek i przyjaciele". Angelis podkładał głos od 1991 roku do 2012 roku. Ponadto występował w wielu brytyjskich produkcjach, w tym "Days of the Diesels", "Misty Island Rescue" czy "Here of the Rails". Głosu użyczał także postaciom z gier wideo. 

Co więcej, Michael Angelis był również związany z brytyjskim radiem BBC. Ostatni raz zawodowo udzielał się w 2018 roku.

Zobacz także: Wstrząsająca śmierć młodego piłkarza. 25-latek osierocił dwie córeczki 

RadioZET.pl/RO